Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi az, ami alapján tudtok...

Mi az, ami alapján tudtok dönteni pár másodperc alatt?

Figyelt kérdés

A hölgyekhez szól leginkább a kérdés:


Társkereső, kapcsolat keresés miatt vagytok fent. Szembe jön egy srác/ férfi, kinek mi illik a korához.


Mi alapján döntitek el, hogy szeretnétek-e egyáltalán beszélgetni vele?


Én személy szerint, férfiként, mindig az arcát nézem meg a nőknek, aztán az összkép (ha van teljes alakos kép).


Elolvasom a leírást, de nekem az nem mérvadó, nem fogok miatta meghátrálni, ha netán valami nem tetszik.


Tehát, ez nálatok hogy néz ki, amit én leírtam?


2022. jún. 13. 16:55
 1/4 anonim válasza:
Hmm, szintén az arcát nézem, igazából, ha teljes alakos, ott is csak a magasságát nézem inkább, az nem számít, hogy vékony\husisabb. De sok esetben, ha valaki átlagos arcra, vagy nem fog meg benne különösebben semmi, akkor is beszélgetek vele, aztán a stílusából, írásából màr el tudom dönteni.
2022. jún. 13. 17:06
 2/4 anonim válasza:
Nem nő vagyok, meg nem is használtam életemben társkeresőt, mert nem volt gondom ilyen téren, pedig csak folyton improvizáltam és a spontaneitásra hagyatkoztam, és mukodott, bár nálad gyanítom más fog inkább működni. Lehet mondani mit néz meg először valaki valakin, de sokkal hasznosabb, ha sokáig néz valamit. Pl olyan kockahasa van, hogy nem lehet levenni róla a szemeket, vagy egy jó dekoltázs, esetleg ragyogó kék szemek,vagy szép barna bőr, aranyos mosoly, széles hát/váll, erős karok, jó hajstílus...
2022. jún. 14. 00:46
 3/4 anonim válasza:

Testalkat, arc

Mi mas alapjan dontenek egy tarskereson?

2022. jún. 15. 21:39
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, ha a párom egy társkereső oldalon szerepelt volna, akkor kiválasztom-e? Viszont egy cégnél dolgoztunk, és volt alkalmunk megismerni egymást.
2022. júl. 11. 03:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!