Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon magas lányok/nők,...

Nagyon magas lányok/nők, nektek mennyire kizáró ok, ha valaki jóval alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 13:10
 1/9 anonim válasza:

mennyire ?

Azért az is számít, hogy mekkora az az akkora :)

2022. jún. 13. 23:51
 2/9 anonim válasza:
Nekem nem, de a legtöbb fiút zavarja(még ha nem is mondják)
2022. jún. 14. 19:48
 3/9 anonim válasza:

- az aluliskolázott lányoknál fontos

- a diplomásoknál kevésbé :)

2022. jún. 15. 01:28
 4/9 anonim válasza:
Hát ha sokkal kisebb valaki elég nevetségesen mutatnak egymás mellett.
2022. jún. 18. 20:25
 5/9 anonim válasza:

Mi számít nagyon magasnak?

178 vagyok, engem zavar, még az is, ha egymagas velem a pasi. Legyen legalább egy 5 centi különbség az ő javára.

Nem azért, mert ne lenne vonzó, vagy férfias egy alacsonyabb srác, hanem azért, mert én érzem magam nagydarabnak mellette (pedig kifejezetten vékony vagyok). Nincs mit tenni, mindenkinek lehetnek preferenciái, cserébe én sem sértődök meg, ha valaki az alacsony lányokat szereti és túl magasnak talál (bár még nem volt erre példa).

2022. jún. 19. 13:59
 6/9 anonim válasza:
A férfiakat jobban zavarja ha magasabb lenne nála egy nő. Nem is szoktak kezdeményezni, csak ha alacsonyabb náluk.
2022. jún. 19. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy vettem észre, hogy azért a lányok többségét is ez komolyan zavarja.

2022. jún. 19. 15:23
 8/9 anonim válasza:

"- az aluliskolázott lányoknál fontos


- a diplomásoknál kevésbé :)"


Már bocsi, de attól, hogy valaki nem diplomás még nem feltétlen aluliskolázott.

A diplomások között is rengeteg tahó, bunkó van.

Azt, meg végképp nem értem, hogy hogyan hozható ez összefüggésbe a kérdéssel, gondolom így szeretnéd elérni, hogy figyeljenek rád.

2022. jún. 19. 16:37
 9/9 anonim válasza:
Én csak 171 vagyok, de engem nagyon zavar. Legalább fél fejjel legyen magasabb, azaz olyan 10 centivel. Nem érzem magam nőnek egy alacsonyabb pasi mellett.
2022. jún. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!