Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idióta nőket hogyan lehet...

Idióta nőket hogyan lehet kiszűrni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy vannak olyan egyedülálló nők (vagy akik akár kapcsolatban vannak) akik játszák a fejüket úgy viselkednek mintha akarnának valamit a férfitől(képesek kezdeményezni vagy manipulálni),de csak addig érdekli őket a férfi ameddig ki nem derül,hogy a férfinek szimpatikusak.Utána elküldik a férfit a fas... vagy jön a magyarázkodás a szabadkozás stb,hogy ez csak félreértés volt stb.


Az ilyen elmeháborodott nőket hogyan lehet kiszűrni?


Találkoztam mostanában pár idióta nővel aki így viselkedett,de én már többet nem fogok egyik nőnek sem hízelegni,jópofizni,bókolni,

csicskáskodni azért hogy rajtam élje ki magát. Vagyis csak annak akin látszik 100%-ban hogy nem csak szórakozni akar.


Szóval az ilyen ömbizalomhiányos elmeháborodott nőket hogyan lehet kiszűrni?



2022. jún. 8. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Egy ido utan ugy is kitudodik.
2022. jún. 8. 14:20
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen kiderül!

Csak már kezdek paranoiás lenne és idióta elvekhez tartani magam

:D


Tetszik most is egy nő és ahogy látom én sem vagyok neki közömbös. Megtehettem már volna az első lépést,de mindig oda lyukadok ki,hogy mi van ha csak szórakozni akar velem? És ilyenkor jön az a gondolat,hogy belőlem nem fog egy nő sem hülyét csinálni. És itt megakad az egész... abban amúgy nincs semmi különös ha egy nő nemet mond 1 férfinak.

2022. jún. 8. 14:34
 3/9 anonim válasza:
Tedd meg az elso lepest, aztan meglatod :)
2022. jún. 8. 14:38
 4/9 anonim válasza:
Több vasat tarts a tűzben egyszerre. Ha az egyik kiesik, ott a másik.
2022. jún. 8. 14:45
 5/9 anonim válasza:
Legkönnyebben úgy, ha válaszol ilyen debil kérdésre. :D
2022. jún. 8. 15:24
 6/9 anonim válasza:
Jó kérdés. Sajnos az utóbbi időben én is elkezdtem vonzani az ilyen idióta csajokat. Volt már minden. Lelki nyomorult, életképtelen, ostoba, agresszív stb. Szörnyű a mai felhozatal. Kezdem azt hinni, hogy nem érdemes a korosztályomban próbálkozni hanem inkább meg kellene célozni a 30 asakat. Lehetőleg olyat akinek még nincs gyereke. Csak azok meg nem kezdenek náluk fiatalabbal. Szóval kicsit bukta.
2022. jún. 8. 15:51
 7/9 anonim válasza:
Mesélj egy példát, hogy értsem. Kellette magát, de nem volt randi? Volt randi, de több nem? Köszi. 40-es nő
2022. jún. 8. 16:40
 8/9 anonim válasza:

Ugyanúgy, mint ahogy az elmeháborodott férfiakat: a helyesírásuk alapján.

pl. "játszák a fejüket"

2022. jún. 8. 17:25
 9/9 anonim válasza:

Rutinból már ki lehet szűrni egy idő után.

Tizedmásodpercek alatt döntök és küldök el a picsába csibéket, ha látom rajtuk a kétséges reakciót.

2022. jún. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!