Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introveralt csinos 30-as nők...

Introveralt csinos 30-as nők merre vagytok?

Figyelt kérdés
(Barátkozás, komoly kapcsolat)
2022. jún. 6. 08:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Az én introvertált nőm épp a szobában ül a gépe előtt, és vadul gépel. Ilyenkor általában valamelyik ellenzéki oldal kommentszekciójában viaskodik, valószínűleg épp valami fideszes faxkalapot küld el az anyukájába. Én inkább kijöttem a konyhába, ilyenkor még én is félek tőle...😂😂
2022. jún. 6. 12:34
 12/16 anonim válasza:

"(Barátkozás, komoly kapcsolat)"


Akkor mért a "Tanulótárs keresés" kategóriába raktad? :D


Amúgy az introvertált csinos nőket még egyetem alatt elkapták az extrovertált jó férfiak.


Szerintem 30-ra belőlük nagyon kevés marad a piacon. Leginkább csak azok akik picit defektesek. Persze itt csak az introvertált csinosakról beszélek.


Extrovertált csinosból van rengeteg még 30nál is, de őt ismerik az értéküket, így nehezebb dolgod van náluk.

2022. jún. 6. 13:10
 13/16 anonim válasza:
Először emberek kategóriába rakta, csak a modik áttették.
2022. jún. 6. 13:16
 14/16 anonim válasza:
Itthon vagyok, templomba nem járok,férjem meg nincs xD.
2022. jún. 6. 15:32
 15/16 anonim válasza:
Itthon ;)
2022. jún. 6. 18:03
 16/16 anonim válasza:
Itt vagyok,de házas vagyok. Azért beszélgetni lehet.
2022. jún. 9. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!