Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért baj ha az ember nyiltan...

Miért baj ha az ember nyiltan keres azt amit szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, társadalmilag is meg a forumokban is, miért baj ha valaki nyiltan kiírja hogy õ pl. szeretõt keres?

HA fizetek érte, akkor erre vannak a megadott lányok szuper honlappal, de külön nem kereshetek magamnak egy titkos társat? Hol a logika?

Csak én érzem értelmetlennek?

Amúgy Férfi vagyok😉 privátban írhatsz nekem! Bp.


2022. máj. 27. 14:19
 1/10 anonim válasza:
Nem baj az, és is szeretőt keresek. 32f
2022. máj. 27. 14:44
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem baj. Inkább az szokott gond lenni, hogy sokan úgy keresnek, hogy közben úgy tesznek, mintha normál kapcsolatot szeretnének. Vagy titkolják, hogy van kapcsolatuk.
2022. máj. 27. 15:08
 3/10 anonim válasza:

Szerintem nem az öszinteséged a baj az embereknek, hanem konkrétan az, hogy szeretöt keresel.


Az embernek a partnere jó esetben az egyik legjobb barátja is. Egymásra támaszkodtok az életben. Te pedig leírod nyíltan, hogy azt az embert készülsz éppen átverni, akivel a legbizalmasabb kapcsolatban vagy.


Én nem lepödök meg rajta, hogy ezt sokan elítélik és szar embernek tartanak miatta. Miért bízna meg benned akárki is?

2022. máj. 27. 15:23
 4/10 anonim válasza:

A probléma onnan ered, hogy a szerető fogalommal társul, hogy valamelyik félnek, van párkapcsolata, és mellette tart szeretőt.


Innentől kezdve:

a) lehet titkolózni, de nem túl etikus. Szerintem simán meg lehet beszélni, hogy mi a gond egy normális kapcsolatban, lehet kompromisszumokat kötni.

b) lehet nyíltan is csinálni, nyitott kapcsolatban.


Én konkrétan olyan távkapcsolatot keresek, aki azt csinál, amit akar, még a találkozáshoz sem ragaszkodom, nem leszek féltékeny, és kb. nem érdekel az egész kapcsolatosdi, de legalább lógva hagynának a "miért nem keresel magadnak valakit" hülyeségeikkel az ismerősök :)

2022. máj. 27. 15:26
 5/10 anonim válasza:

Azért baj, mert ilyen nincs.

Nőként próbáltam szeretőt (szexkapcsolatot) keresni, de egyszerűen nem akarnak ilyet a pasik. Vagy rendes kapcsolat kell nekik, vagy egy alkalmas dugás.

Privátot nem kérek, már férjnél vagyok.

2022. máj. 27. 16:52
 6/10 anonim válasza:
Nem baj, én is dugtam más feleségét (nekem nem volt kapcsolatom).
2022. máj. 27. 17:13
 7/10 anonim válasza:
Ha ennyire szerető kell, miért nem elég a fizetős, ami tuti ? Ott gondolom nem is néznek le.
2022. máj. 27. 18:03
 8/10 anonim válasza:

Gondolom az értelmesebb nők, egy férfit keresnek, mindkét oldalról szerető nélkül.


A többiek pedig minden nap mással vannak, szereznek pasit, aki nem szerető :D

2022. máj. 29. 14:58
 9/10 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok, de nagyon nehéz megbízható szeretőt találni. Ahogy itt olvasgattam a fórumot, ha hasonlót írsz ki, akkor egyből megjelennek az erkölcscsőszök, és megmondják hogyan élj. Szeretem a családomat, sőt még a szex is jó a feleségemmel, de néha valaki másra vágynék, ezt ő nem tudja megadni, mert szerencsére nincs több személyisége...:) Nem érzem attól magam szar embernek, hogy vannak bizonyos vágyaim. Úgy gondolom, ha diszkréten oldod meg ezt a problémát, akkor nem sérül senki. Én pont ezért próbálok neten ismerkedni, mert így a legdiszkrétebb. És nem azért tartanám titokban, hogy nehogy elhagyjon a feleségem, hanem azért, hogy meg ne bántsam őt. Hátha találok olyan nőt, aki hasonló helyzetben van. Miért baj az, ha mindenki jól jár? A prosti számomra nem megoldás, az nem elégítene ki, ha bárki a pénzemért feküdne le velem. 38 éves férfi vagyok...lehet jönni fikázódni...kibírom...
2022. máj. 31. 18:51
 10/10 anonim válasza:

#9 mert előbb-utóbb lebuksz, és az sokkal nagyobb pofon a feleségednek, ha mástól tudja meg.

Ilyen szempontból nőként laza vagyok, de elvárom, hogy ne véletlenül tudjam meg, hanem legyen gerinc a másik félben.

2022. máj. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!