Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek ismerkedni (beszélgetni) egy okleveles őrülttel?

Figyelt kérdés

29 éves, önjelölt Caligula (és Néró) vagyok, metálos zenei érdeklődéssel, illetve megjelenéssel. (Hosszú haj, szakáll, stb.)

Nagyon szeretem a természetet, ahogy a történelmet is.

Rengeteg betegséget megállapítottak az évek alatt a pszichiáterek/pszichológusok, többek között autizmust/Asperger-szindrómát, paranoid skizofréniát, kényszerbetegséget, szorongásos zavart... Jelenleg a skizofréniára, illetve a szorongásra kapok gyógykezelést.

Heteroszexuális vagyok (tehát a nőket szeretem). Alapvetően nem politizálok, viszont jobboldali nézeteket vallok.

Testmagasságom: 182-183 cm.

Testsúlyom: olyan 140 kiló körül mozog. A hasam nagy (hatalmas) főleg, máshol viszont nem kövérnek, hanem nagydarabnak látszom, vagyis a pocakomon összpontosul leginkább a súlyfeleslegem.

Hajszínem: barna. Szakállam kissé vöröses árnyalatú barna.

Szemeim: sajnos sötétbarnák, pedig világoskékeknek örülnék.

A szívemmel is vannak sajnos problémák. (Tavaly nyáron, illetve ősszel néhány alkalommal szívritmuszavart tapasztaltam, pedig akkoriban pár kilóval könnyebb voltam.)



2022. máj. 22. 23:36
 1/6 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok hány ember érdeklődését keltetted fel.
2022. máj. 23. 00:26
 2/6 A kérdező kommentje:

00:26

Eddig nulla. Nem lennék meglepve, ha ez változatlan maradna.

2022. máj. 23. 00:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is nulla. Nem baj, reálisan vizsgálva a dolgokat, amúgy sincs nagy esélye (hanem ellenkezőleg), hogy bárki is érdeklődne felőlem, ilyen tulajdonságokkal.
2022. máj. 23. 13:13
 4/6 anonim válasza:

Nekem az írásod egy része azért tetszik, mert hasonlítasz rám. 34 éves, hosszú hajú, metálos megjelenésű vagyok. Én is nagyon szeretem a természetet és szintén befigyel az asperger. Különbség, hogy alacsony vagyok és inkább sovány. Nézetileg pedig bal-liberális. Utóbbi miatt nem hiszem, hogy szót értenénk.

Ha kezdetben csak röviden írsz a betegségeidről és hosszabban az érdeklődési körödről, pozitívumaidról, akkor több jelentkező lesz.

2022. máj. 23. 21:52
 5/6 A kérdező kommentje:

21:52

Értelek. Örömmel látom, hogy vannak azért hasonlóságok. Amúgy, ha édesanyám nem vetélt volna el vagy négy-öt alkalommal, a legidősebb gyermeke 34-35 év körüli lehetne. (Viszont, én elsőszülött vagyok.) Bár ez mellékes.

2022. máj. 23. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nincs törvénybe foglalva, hogy kövérebb férfi mellett csak kövérebb nő lehet. + Bejönnek a valamivel idősebb hölgyek.
2022. máj. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!