Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednétek velem, 16-18...

Ismerkednétek velem, 16-18 éves fiúk?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni körülbelül ennyi idős fiúkkal. Jó lenne ha a hobbijaim közül egyiket szeretné.


Nagyon szeretem az animéket, szeretek rajzolni, írni storykat, és mostanában nagyon megtetszett a gördeszkás. Igaz, nem vagyok ügyes...


Ha valaki szívesen barátkozna velem, nyugodtan írjon rám.

(Személyesebb dolgokat nem szeretném most kiírni)



2022. máj. 22. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2022. máj. 22. 20:57
 2/4 anonim válasza:
Csak ha lány vagy
2022. máj. 22. 21:09
 3/4 anonim válasza:
Blackflip megy?
2022. máj. 25. 07:33
 4/4 anonim válasza:
20 múltam már. A gördeszkázás szinte az életem. Kapcsolatra nem vágyom, de aki gördeszkázik, azzal általában szívesen gurulok egyet. Rajzban több elismerést is szereztem. Ha nem komolyan kell vegyem, akkor szeretem is csinálni. Anime az nálam is adja. Nemrég a deszka gripemre is rajzoltam 1-2 dragon ballos kiegészítőt. (valaki meg azt hitte, hogy matrica :'D (ezen felül 40-50 animét láthattam már összesen))
2022. jún. 28. 01:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!