Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz ha egy 19 éves...

Mennyire gáz ha egy 19 éves srácnak még nemhogy kapcsolata, de csókja sem volt soha eddig?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Elég gáz, már ideje lenne
Nem gáz, ez még teljesen normális
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
De miért?
2022. máj. 22. 14:28
 2/12 anonim válasza:
És ezt mások mégis honnan tudják? Nincs ráírva.
2022. máj. 22. 14:38
 3/12 anonim válasza:
Nem gáz.
2022. máj. 22. 15:05
 4/12 anonim válasza:
Nem gáz, én 28 vagyok, és még sosem volt kapcsolatom. Csók sem sok, de legalább az már volt, igaz a hajamra kenhetem. Ez már gáz. Te még nagyon fiatal vagy, ne búslakodj, de azért kezdj el tenni valamit az ügy érdekében, nehogy az én sorsomra juss. Ha nem mersz ismerkedni, akkor legyek én az elrettentő példa.
2022. máj. 22. 15:24
 5/12 franciasrac válasza:
Nem gáz, majd természetesen fog történni
2022. máj. 22. 23:15
 6/12 anonim válasza:
Én lány vagyok, egy évvel fiatalabb nélad, és velem ugyanez a helyzet. Szóval nem vagy ezzel egyedül.
2022. máj. 23. 00:09
 7/12 anonim válasza:

1 hónap múlva leszek 19 éves és velem is pont ez a helyzet...

De én mondok egy még jobbat! Nemhogy első csókom nem volt, de még egy fiú kezét sem fogtam meg! Erre mit lépsz?😆


Nem sok embernek szoktam ezt hangoztatni, de eddig akikkel megosztottam ezeket az információkat magamról, mind rácsodálkozott. Nem vagyok csúnya, sem duci, a személyiségem is szerintem egyedi és kedvelhető... Még antiszociálisnak sem mondhatnak, mert nagyon is extrovertált vagyok, eljárok a barátaimmal szórakozni és nagyon szeretek beszélgetni más emberekkel.


Erre az egészre csak két magyarázat lehet: félnek közelíteni a fiúk, illetve magam is válogatós vagyok.


A kérdésedre visszatérve: Szerintem ez nem gáz... Nem vagy/unk még lemaradva semmiről sem, lehet Te is válogatós vagy. Biztos ha akarnád, le tudnál kapni egy lányt, csak gondolom megvan a normális értékrended és vársz arra "A" valakire.

Csak ne felejtsd el, ha nem ismerkedsz, nem fogod megtalálni.

2022. máj. 23. 01:18
 8/12 anonim válasza:
Jól nézel ki?
2022. máj. 23. 08:12
 9/12 anonim válasza:
Normális.a férjem 25 éves volt amikor összejöttünk.neki is én voltam az első.ne add fel.sok sikert.
2022. máj. 24. 12:56
 10/12 anonim válasza:

Vigasztaljon a gondolat, hogy én 30 felett tartok ugyanitt. XD

Mondjuk csók volt már, de kapcsolat nem.

2022. máj. 25. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!