Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bér pasi, Magyarországon...

TonyRedgrave kérdése:

Bér pasi, Magyarországon lehetséges?

Figyelt kérdés
Japánban van ilyen hogy egy fiú kibérelhetsz egy randi erejéig, fontos megjegyeznem hogy nem prosti nincs benne sex, tényleg csupán randizásra bérelnek ki fiúkat, vajon ez tudna évényesülni magyarországon is vagy itt mindenkinek létszükséglete a sex?

2022. máj. 17. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
8. Én szeretném kipróbálni ezt a szerepet. Magamnak akkor már inkább bérbarátnőt keresnék.
2022. máj. 18. 20:32
 12/12 anonim válasza:

A hetesnek tényleg

respekt! Megírta a lényeget, körültekintően, átgondoltan, több szempontból. Kiváncsi volnék, az előítéletes hozzászóló, akire reagált, mennyire ismeri vajon a japán kultúrát... A hetessel sok mindenben egyet értek, saját kicsiny atpasztalatom egyébként az, hogy akadnak világjáró japánok is, semmiféle különösebb tartózkodást nem éreztem 30 éves japán nők részéről itt Európában, az egyik állandóan táncikált és tiszta vigyor volt, a másik egy komorabb alkatú, de közlékeny, beszéldes, de pl látni ypoutuibe-on magyarul tanuló japánokat, az egyik szintén mint egy csalogány (a japán nők nagy része imád énekelni, nem véletlen a KARAOKE kultúra), a szomorútól a vidám dalokig sokmindent szívesen énekelnek. Ahogy az idol kultúra mutatja, sok japánnak nagy a mozgásigénye, a tánchoz is rengeteg fiatal nő és lány vonzódik.

Sokuk szintén amolyan sírva-vígadók, mint a tipikus magyar, tehát igen, olykor szomorúak és búskomorak, de legalább ennyire vidámak is tudnak lenni, tessék megnézni Japánból koncerteket, azt a sok vidám arcot és lelkes együtténeklést és együttmozgást a közönség részéről... :)


A külföldiekkel meg rendkívüli tisztelettel bánnak, és a háttérben maximum félénkség jellemzi a többséget, ahogy nekem eddig lejött, hiszen 150 éve még óceánnal körülvéve középkori módon éltek, szokatlan a legtöbb japánnak a külföldi -tehát ez érthető, ellenben semmiképp se rasszizmus-, bár a mai japán fiatalok már nyitottabbak, mint az idősebb generáció, a jelek szerint. Japánban élő magyar szerint (youtuber) volt rá példa, hogy váratlanul a házához invitált a japán haverja néhány, Japánban tartózkodó magyar, mert megörült, hogy a haverja is magyar, meg a turisták is, és örömet akart okozni avval, hogy bemutatja a "gájdzsint a gájdzsinnak" (külföldit a külföldinek). Részletkérdés, h kissé rosszul sült el, mert sokban eltér a japán udvariassági norma a magyarországiétól, ám a jó szándék meg volt a japán haverjában, kifejezetten arra nézve, hogy "juhé, a külhoni haverral hasonszőrűt találtam! :) " - hol ebbe az idegen gyűlölet? Oké, sok japán félénk a külföldiekkel, de az nem rasszizmus. Nem szólva, h rettenetesen szégyenlik a rossz idegen nyelvi érzéküket, és kínos számukra megszólalni angolul, más nyelveken meg alig van japán, aki beszél.



"borzalom sok visszaélés lenne amit szerintem egy épeszű lány sem vállalna."


Ezt a meglátást viszont nem tartom teljesen helytállónak, pláne nem összehasonlításban. Amenyire tudom, meg youtube videókat látva a flörtpartner bérlésről Japánban, legalább két fő biztonsági ő figyeli a huszonéves lányt, akit alkalmaznak, és ki tudja, milyen higtech cuccok még (mobilteló lekövetés, nyílt kémprogram, stb). A lányok nem cseréhetnek kontaktot (telszám, email stb) a kuncsaftokkal, és ha lejár a bérelt idő, akkor határozottan, udvarias elköszönéssel lelépnek. (Amennyiben ezt a kuncsaft megakadályozza, közbelép a smasszer.)


Feltételezem, hogy az igénylővel alá is iratják, hogy erre számítson, meg nyilván felveeszik a bérlő adatait, ez is csökkenti a visszaélés esélyét. Tehát ez némileg hasonlatos a sticik által védett prostitúcióhoz, csak ez esetben legálisan, biztonsági őrökkel és regisztrációval.


Ha ezt figyelembe véve Mo-on is volna ilyen vállalkozás, és szintén ilyen körülményekkel, akkor az kellő biztonsági faktort képezne.

2022. máj. 18. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!