Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, zavar titeket, ha egy...

Nők, zavar titeket, ha egy pasinak elállnak a fülei? Akit nem zavar, ismerkedne velem? 28/F

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, így nem látszódik, de én szeretnék valami divatos "ecset" hajat vágatni, vagy akár letolni kopaszra, de nem merem a fülem miatt. Gondoltam már plasztikai műtétre is.

2022. máj. 15. 00:41
 1/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem . Az összkép számít. Bár valakinek biztos pont az tetszik :)
2022. máj. 15. 01:25
 2/9 anonim válasza:
Szia ! Küldenél képet ?
2022. máj. 15. 02:44
 3/9 anonim válasza:

Engem nem zavarna másokon egyáltalán, de nekem is elálló füleim voltak, és én megműttettem őket tinikoromban. Az életem egyik legjobb döntése volt. Azelőtt napi szinten szenvedtem rajta, nagyon zavart, azóta meg soha nem is gondolok rá szinte, hogy bármikor is nekem elálló füleim voltak.

Szerintem lehet valakin nagyon szexi, sőt, nekem is vannak ismerőseim, akiken nekem kifejezetten tetszik. Viszont ha téged zavar, te nem érzed magad magabiztosnak miatta, akkor lehet, hogy ez tudat alatt is kicsit vissza fog húzni ismerkedés során.

2022. máj. 15. 06:52
 4/9 anonim válasza:

Engem a félhosszú haj jobban zavar, mint az elálló fül. :)

N38

2022. máj. 15. 08:30
 5/9 anonim válasza:
Nem gondolni kell a plasztikai műtétre, hanem elvégeztetni. Rövid ideig tartó, ártalmatlan beavatkozás gyors gyógyulással.
2022. máj. 15. 08:33
 6/9 anonim válasza:
Ha mindkettő egyformán eláll de nem kifejezetten feltűnően csúnya akkor nincs vele baj. De nekem csak az egyik állt el ez talán rosszabb. Én is megcsináltattam 8 éve. Most már egyforma a két fül állása. 28f.
2022. máj. 15. 09:09
 7/9 anonim válasza:
Harapnivaló
2022. máj. 15. 10:40
 8/9 anonim válasza:
Én is megműttettem a durván elálló füleimet és most tüsi hajam van! 🙂
2022. máj. 16. 13:31
 9/9 anonim válasza:

IGEN !

- mivel már meglehet műttetni...

- Akkor meg minek hagyod úgy...

- Csináltasd meg !

2022. máj. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!