Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tetszem neki vagy csak kedves?

Tetszem neki vagy csak kedves?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ha egy srác kedves velem, ráadásul a haverjai előtt feltűnően flörtöl (igen, tényleg flörtről van szó, nem pedig csak szimpla kedvességről), "túl kedves", Bébinek és hasonló becenevekkel szólít meg illetve beszélget velem (ja... 😂 nagyon furcsa, hogy valaki beszélget velem 😂 Jó, ez most szarkazmus volt, bocsi. 😁) akkor tetszem neki vagy csak kedves, esetleg csak "játszik"? Előre is köszönöm a normális válaszokat! Szép napot mindenkinek! 😊

2022. máj. 11. 18:00
 1/5 Noren1989 válasza:
Inkàbb csak prosztó, de valóban, megdugna és nem rejti véka alà.
2022. máj. 11. 18:32
 2/5 anonim válasza:
Jobban kellene ismernünk a jellemét, hogy ezt meg lehessen mondani. Ha egy gúnyolódó kis seggfej, akkor is csinálhat ilyet -- meg akkor is, ha jó fej, és tényleg tetszel neki. Én drukkolok, hogy legyen rendes, és akkor hajrá. :)
2022. máj. 11. 18:35
 3/5 anonim válasza:
Gondolom minden csajjal ezt csinálja, potya punci mindig jól jön, meg gyakorol.
2022. máj. 11. 18:38
 4/5 anonim válasza:

Szerintem az már előre egy red flag, hogy semmi köze még hozzád de "bébizget". Xd

+ Haverok előtt pláne nagyobb a szája. Az ilyet ne vedd komolyan.


Boldog lennék érted ha nem így lenne.


Remélem lesz valaki normális is. És ne add be ilyeneknek a derekad.

Neked is szép napoot! :D


18/l

2022. máj. 11. 19:23
 5/5 anonim válasza:
Nagy jampi lehet a srác. Szerintem egyedül nem lenne ekkora arc de ha neked bejön akkor jó étvágyat.
2022. máj. 12. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!