Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Új munkahely tele nővel?

Új munkahely tele nővel?

Figyelt kérdés

Szóval munkahelyet váltottam 1 éve.

És ahol vagyok, ez a cég tele van 20-30 közötti nővel.

Mikor kezdtem és szembesültem ezzel eléggé megörültem mert sokukat megismertem, többel le is feküdtem elég gyorsan..


Viszont életemben először találkoztam egy szituval, amit nem értek az ismerkedésben.


Mosolyog rám a lány 2 hete...

Odamegyek hozza beszélgetni, majd megadja a számát messengerét fb ját.


Pár napot 1 hetet eldumálunk flörtölünk online...aztán elhívom randira és huss....

Nincsen több vàlasz.

Eltűnik a semmibe a nő.

Megnézi az üzit de nem válaszol többé.


Én pedig nem igazán értem ezt a viselkedést.


2022. máj. 10. 19:55
 1/8 anonim válasza:
Egyszerű mint a faék. Nem erdekled. Vagy elterjedt a híred és nem kér belőle.
2022. máj. 10. 20:05
 2/8 anonim válasza:

Szerintem tisztában van a "nőcsábász" híreddel.


Ezek után mit vársz tőle...?!

2022. máj. 10. 20:24
 3/8 anonim válasza:
Lehet, hogy nem erről van szó, de nálam pl. volt olyan, hogy egyszerűen csak annyit akartam tudni, hogy bejövök-e az adott csávónak, de semmi több.
2022. máj. 10. 20:41
 4/8 anonim válasza:
✅ Jah, a CALL CENTERES központ az teli van nővel, én is tudom :)
2022. máj. 10. 22:12
 5/8 anonim válasza:
Gondolom közben tudomást szerzett hogy csak kihasználod a legtöbb nőt és inkább jobbnak látta ha nem kerül veled közelebbi kapcsolatba.
2022. máj. 11. 00:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem terjedt el semmilyen hírem.


Am azt írtam a 2 szóban forgó lànynak-

Nem vagyok hozzászokva az ilyen viselkedéshez hogy akivel beszélek ismerkedek az válaszra sem méltat.

Tiszteletlenségnek tartom.


Az egyik megnézte és annyi.

Sunyított nem válaszolt, pedig ő bazsalygott a legjobban meg kerte el a számom az elején.


A masik pedig bocsánatot kért amiért nem írt mert faradt volt és munka után elaludt. De este mar beszéltem vele.

2022. máj. 11. 03:37
 7/8 anonim válasza:
Az a baj kérdező hogy te egy öntelt,egoista ember vagy akinek nem bírja a büszkesége ha valamelyik nőnek nem jön be a kihasználó,flegma stílusod,a legnagyobb gond hogy még neked áll feljebb és te hivatkozol tisztelenségre:D!
2022. máj. 11. 18:32
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem talált 7es.

Egyedülálló apa vagyok.

A szakítasom után meg a gyerekelhelyési per miatt olyan stesszben éltem hogy teljesen kimaradt az életemből az ismerkedés.

Az pedig hogy most keresgélek kutatok kipróbálok logikus.

Mert nekem nem elég hogy szép, okos, kedves.

A gyerekemet és az apai mivoltomat is el kell hogy fogadja.

Ez pedig...nem igazán megy nekik.

Annyit latnak hogy magas izmos jópali...miert ne?

Aztán amikor lejön hogy nem csak ennyi vagyok akkor 2 opció jön.

1. Olyan régen szeretne anya lenni stb és én vagyok rá az ideális, de közben butuska, 30 evesen semmire se vitte és a szüleivel vagy alberletben lakik.

2. Tiplit vesz mert "problémás" gyerekes pasi.


Viszont amit írtam a kerdesben ez új.

Hogy olvassa a messengert de annyiba nem nêz hogy megírja szevasz latni sem akarlak többet.

Ez a közöny olyan személytelen gerinctelen dühítő dolog.

2022. máj. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!