Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk nektek a husisabb lányok...

Fiúk nektek a husisabb lányok bejönnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 21:51
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Ha amúgy jófej akkor igen. De társaságban rendes kapcsolatként nagyon

nem mutatkoznék vele. Inkább ilyen lefeküdnék vele és ennyi.

2022. máj. 8. 22:48
 12/37 anonim válasza:
Tudom mire gondolsz, mikor azt írod, hogy husis lányok. Na pont ők nem jönnek be nekem. Főleg az óriási fenekű nők. Nem tehetek róla, én visszataszítónak tartom őket. De látom nagyon sokan kedvelik őket.
2022. máj. 8. 23:00
 13/37 anonim válasza:
Amennyiben a husi alatt hájat kell érteni, akkor nem igazán.. ha az eredeti jelentését vesszük (hús = izom), akkor okés, persze az is csak módjával..
2022. máj. 8. 23:00
 14/37 anonim válasza:
Zsirban sul a jo kolbasz!
2022. máj. 8. 23:02
 15/37 anonim válasza:

Igen be.

(Küldhetsz képet)

2022. máj. 8. 23:03
 16/37 anonim válasza:
Pl.: egy MMA kaliberű igen.
2022. máj. 8. 23:09
 17/37 anonim válasza:
Mikor értitek már meg, hogy van akinek ilyen, van akinek nem? Az ízlések különbözőek. Sok olyan is van, akinek bejön, csak gyáva felvállalni az ízlését. Idősebb korára aztán vagy megjön az esze, vagy egész életében a haverok véleményének akar majd megfelelni.
2022. máj. 8. 23:30
 18/37 anonim válasza:

* ilyen = igen

Ma elfelejtettem írni :/

2022. máj. 8. 23:31
 19/37 anonim válasza:
Ne várj fiúk válaszára itt. Egy ilyen kérdés alatt a válaszolók 80%-a nő. Ha azt kérdezed, hogy a nőknek bejönnek-e a sörhasú férfiak, akkor arra is olyan válaszok fognak jönni hogy igen, közben pedig tudjuk, hogy nagy általánosságban egyik sem igaz.
2022. máj. 9. 00:21
 20/37 anonim válasza:

#19


Pedig én tényleg férfi vagyok. És nem vagyok túlsúlyos amúgy.


Nekem valóban bejönnek, legtöbbször ilyen testalkatú nőkre is szoktam kiverni. Szeretem a vastag combokat és karokat. Izgatnam szexuális azok a nők, akiken van mit megfognom. Volt egy munkatársam, aki 95 kilós volt. De egy csomószor amikor néztem a testét akkor állni kezdett a farkam, hiába próbáltam kontrollálni. Szóval ja, küldhetsz fotókat, megmondom, hogy bejössz-e vagy sem (de gondolom úgy se lesz semmi, mert az ilyen kérdéseket általában férfiak írják ki)

2022. máj. 9. 00:30
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!