Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40 es férfi válás után hol...

40 es férfi válás után hol kezdjen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kicsit fásult vagyok, de kedves és figyelmes.

Nem szeretnék egyedül maradni.



2022. máj. 5. 14:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
Mondd, elsőre mi nem volt világos?
2022. máj. 5. 17:22
 12/17 anonim válasza:
😎 Az AFGÁN PIACON már egész olcsón tudsz magadnak feleséget venni !
2022. máj. 5. 17:33
 13/17 anonim válasza:

Kérdező ez természetes. Nem csodálom, hogy szoknod kell. Én is csekkoltam kívülről, és komolyan tanítani kéne több embernek is a normális bemutatkozást és ha képet oszt magáról akkor legyen már éles az a kép. Ja és ugye gyakran a háttér érdekesebb mint maga a képen szereplő ember.


Megmondom őszintén csekkoltam mindkét oldalon hogy ki milyen bemutatkozót ír, és többségében vannak a nem tudom mit írhatnék magamról, ismerj meg, és az idézetes huszárok. Illetve a közhelyesek, hogy egy őszinte odaadó, kedves nőre vágyik, vagy az én is kezdhetek új életet szöveg kezdés nők tollából.


Azon az oldalon is látszik, hogy az emberek nem értik a társkereső oldalak lényegét se, amikor azt írja, hogy szerinte egy ilyen bemutatkozás nem alkalmas arra, hogy megismerje a másik. Nem is arra való, hanem arra, hogy az a másik érdemesnek tartsa-e hogy írjon neki. De aki eleve így kezdi az olyan is, nagyon népszerű profilképest nem láttam még ilyen szöveggel, de őszintén egy ilyen bemutatkozónál mivel indítson a másik. Nyilván csak azt tudja írni, hogy szia, azt vagy észre veszi vagy sem. :D


Na mindegy, szóval szerintem a fórumoknak nem direkt társkereső szándékkal több értelme van, és a személyes ismerkedésnek a hobbidnak megfelelően, mint az ilyen társkereső oldalaknak.


De sikeres társkeresést kívánok ettől függetlenül. :)

2022. máj. 5. 18:15
 14/17 anonim válasza:
No és mit lehet rólad tudni? Mert ebben a topikban is lehet ám ismerkedni. :)
2022. máj. 6. 09:18
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi minden hozzászólást!

Egy online társkereső oldalon valóban kissé nehéz úgy írni magamról, hogy az alapján kiderüljön ki is vagyok, milyen vagyok? Az ember elbénáz pár mondatot, főleg, hogy teljesen járatlan ebben a világban. Persze nyilván egy jó " bemutatkozás előbb felkelti az érdeklődést. Itt is szívesen ismerkednék. Beszélgetés közben sok benyomás kialakul. Aztán ki tudja. 30-40 es független hölgyek írjatok rám ha ismerkednétek.

Afgán hölgyekre és sugarbabykre nem vadászok, de köszi, ezen a két hozzászóláson is jót mosolyogtam. :)

2022. máj. 6. 14:28
 16/17 anonim válasza:
Hát ez az adott társkeresőtől függ. Van ugye általában egy adatlap... hogy mik a paramétereid és kit akarsz. Tehát azt írd le, amit még azon túl fontosnak tartasz.
2022. máj. 6. 14:50
 17/17 anonim válasza:

Lazát akarsz vagy komolyat. Lakóhely. Gyerekek száma és hogy kivel laknak. És hogy akarsz-e még gyereket. Foglalkozás. Hobbik. Szerintem tök jó, ha kiderül a vallás és a politikai nézet.

Az emberek magukhoz hasonlót keresnek, akivel tudnak valahol kapcsolódni, van közös téma. És persze akad, aki bárkire/mindenkire ráír, hogy mizu, holnmap ütközzünk, mert a személyes varázsom a tuti, de nőkre inkább az a jellemző, hogy annak írnak és azt veszik komolyan, akinek normális a bemutatkozása, mert abból már leszűrhető arra, hogy legalább udvarias és talán nem valami őrült :)

2022. máj. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!