Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt csúnya lányok?

Vannak itt csúnya lányok?

Figyelt kérdés
Sose voltam csúnya lánnyal, ha te ilyen vagy írj.

2022. ápr. 27. 13:39
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Na, igen szubjektív szépség fogalma, ezt én is tudom. Szép is lenne, ha mindenki csak arra az egy férfira vagy nőre ugorna rá.

Szubjektív, de a saját izléseddel, véleményeddel döntöd el(es nem máséval) , hogy tetszik az a nő, akivel éppen randizol vagy nem, külsőleg és belsőleg összegezve. Megtudja szépíteni az embereket a szerelem(és ez benne a szuper) , nyilván nem csak a szépségkirálynők kellnek el. De egy bizonyos fokig vizuálisan is tetszenie kell a kiválasztotnak.

Ha a páromra azt mondom, hogy ronda, az azt jelenti, hogy engem taszít a kinézete, és azzal nem is szeretnék intimebb helyzetekbe bonyolodni.

Szerintem nem csunya nőt keresel, ha nem olyat, aki szép(úgy nagyjából), csak nem annak látja magát, kicsit szegyenlosebb, önbizalomhiányos. Könnyebben felszedhetők egy kicsivel ők átlagban, nem? Senki nem akar öntelt macát/pasit, aki saját magába szerelmesedett bele, de szerintem ez a kérdés szimplán egy kis "provokáció", és nem komolyan gondoltad.

2022. ápr. 27. 21:14
 22/27 A kérdező kommentje:

Szándékosan provokatív a kérdés, mert így működik a csajozás.

Részemről elmondtam amit kell, ki mit akar belemagyarázni, így megtorpedózni más kérdését, vagy vakvágányra vinni éppen, az az ő dolga.

Saját magáról állít ki bizonyítványt, ebben nekem nincs dolgom.

2022. ápr. 27. 21:23
 23/27 anonim válasza:
Ha nem írnak neked a nők, az nem én miattam lesz...
2022. ápr. 27. 21:27
 24/27 A kérdező kommentje:

Szerecsenmosdatás.. ha nem lennél gyökér, a saját életed élnéd. Nem másokat próbálnál szabotálni, ezt te is tudod.

Aludj jól, ha tudsz.

2022. ápr. 27. 21:50
 25/27 anonim válasza:
Degaz xd
2022. ápr. 28. 01:22
 26/27 anonim válasza:
Igen
2022. ápr. 28. 05:22
 27/27 anonim válasza:
Vannak itt csúnya lányok, pl. én de belefáradtam a csalódásba
2022. ápr. 29. 03:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!