Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt lány, aki szívesen...

Van itt lány, aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, sima beszélgetésbe, barátkozásba is benne vagyok, de jobban örülnék, ha olyan írna aki esetleg kapcsolatra is nyitott. Viszont alkalmi, szex kapcsolat nem érdekel, hosszútávra tervezek mindenképpen.

Rólam annyit érdemes tudni, hogy jelenleg dolgozom, hobbiként szeretek kirándulni, zenélni, haverokkal lenni, sorozatozni, edzeni( nem vagyok kigyúrva, nem rég kezdtem az edzést). Sok minden érdekel, rengeteg témáról elbeszélgetek bárkivel, amilyen visszajelzéseket kaptam az alapján a humorom is jó. 1 kapcsolatom volt eddig, ami picit több mint 1 évig tartott. Szeretem az állatokat, leginkább a kutyákat és a cicákat, jelenleg 4 macskám van. Ha bármi más érdekel, akkor nyugodtan írjatok privátban, szívesen válaszolok bármire :)



2022. ápr. 26. 15:43
 1/1 anonim válasza:
Mit dolgozol? Hová valósi vagy? Milyen korosztályt keresel?
2022. ápr. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!