Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet elmeroggyant,...

Hol lehet elmeroggyant, különc lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
22/F vagyok és nem tetszenek ezek a normális, átlagos lányok. Érdekelne, hogy merre találom azokat a lányokat(nőket), akik valamilyen szinten dilisek és nem vetik meg az akciós farhátat sem. A lábam 41-42 között van valahol.

2022. ápr. 21. 21:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
adok egy nevet privátban
2022. ápr. 21. 22:20
 2/12 anonim válasza:
Itt is....😀
2022. ápr. 21. 22:26
 3/12 anonim válasza:
jó csaj, elmeroggyant eleget bókolsz neki meg igazat adsz neki mehetsz is szobára és még alig használt
2022. ápr. 21. 22:49
 4/12 anonim válasza:
ez a neve, itt írhatsz neki
2022. ápr. 21. 23:21
 5/12 A kérdező kommentje:

Naa naa naaaaaaa!!!


Ez az én csajozós kérdésem, egyből jönnek a hiénák és elvisznek mindent... :D

2022. ápr. 21. 23:57
 6/12 anonim válasza:
Az én farhátamat úgy hirdetem hogy akciós legyen mindenki számára. Nem vagyok nő de a lábam méteres.
2022. ápr. 22. 00:59
 7/12 anonim válasza:
Akár itt is lehet elmeroggyant lányokkal ismerkedni!
2022. ápr. 22. 05:58
 8/12 anonim válasza:
Minden csaj, no, lány elme roggyant. Szóval nagy az esélyed!
2022. ápr. 22. 07:22
 9/12 anonim válasza:
kukás ? XD Te se vagy 100-as
2022. ápr. 22. 07:23
 10/12 anonim válasza:

Most miert elmeroggyant az aki a többségbe szeretne tartozni?! Szeretnék olyan lenni mint mindenki más. A darazsderekkal születni kell az én alkatomon nem tudok mit változtatni sajnálom. Valahol olvastam hogyha valaki 10-15 perc napon álldogálás után nem ájul el annak károsodik az agya. Most tenyleg engem az zavar hogy az emberek nem hiszik el hogy gyenge vagyok mert vaskos alkatú vagyok es meg nem ájultam el soha.(tudom hogy nehezen hihető pedig vashiányos is vagyok) Soha egyetlen férfi sem fog rólam gondoskodni az előbb említett okok miatt. Nem szeretném ha őrültnek tartanátok. Mért nem hiszik el az emberek hogy gyenge vagyok? Mit vétettem? Ilyen rosszul műkődő es ronda, selejtes testet mint az enyém, el kell pusztítani. Most momdanám hogy el kell hamvasztani de nem akarom szennyezni a levegőt.

Sajnálom ha sok férfi fejében egy elmebeteg férfitestű valai vagyok.

Lehet kívülről egy tenyeres talpas ork vagyok de ha megismernék a belsőmet mas lenne a helyzet. Sajnos mindenki a külső alapján ítélkezik.

Bocsanat a csúnya szavakert nem akartam senkit sem megbántani.

2022. ápr. 22. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!