Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednél egy ilyen lánnyal?

Ismerkednél egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Mentális problémákkal küzdők egy ideje viszont ennek ellenére nagyon szeretek mosolyogni.


Illetve mindig arra törökeszem, hogy a lehető legkevesebbet érzékeljenek a betegségemből a körülöttem lévők és azok akik hajlandóak beszélgetésbe elegyedni azzal a tudattal is, hogy egy depressziós személlyel ismerkednek..


Más nevében nem szeretnék nyilatkozni viszont sokan vannak úgy vele, hogy nagyot néznek amikor elmondom, hogy mivel is küzdök semmi nem látszik kivülről abból, hogy depressziós lennék elmondások alapján.:)


Félre értések elkerülése érdekében megsúgom, hogy nem vagyok az a ember aki magára agasztja azt a jelzőt ,hogy depressziós orvosi papírom is van róla sajnos..


2022. ápr. 20. 19:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj, így a leírás alapján normálisnak mondanálak :D
2022. ápr. 20. 19:24
 2/20 anonim válasza:
Én ismerkednék
2022. ápr. 20. 19:33
 3/20 anonim válasza:

Szerintem sokan küzdenek mostanában hasonlóval! Vannak súlyossak,vannak kevésbé súlyossak!

Az szerintem nállad nagy előny hogy elfogadod azt, hogy ilyennel küzdesz és igyekszel tenni ellene! Jó az is hogy, nem igyekszel arra hogy mások is fogadják el hogy Te ilyen vagy és érezzenek Veled együtt!

Szerintem simán lehet Veled ismerkedni, ha ilyen a hozzáállásod és nem végig azt hallani tőled,hogy Neked milyen nehéz!

Szerrintem aranyos lehetsz a problémáid mellett!;)

2022. ápr. 20. 19:46
 4/20 anonim válasza:
Igen ismerkednék a depresszió könnyen kezelhető manapság.
2022. ápr. 20. 19:48
 5/20 anonim válasza:
Persze, semmi akadálya.
2022. ápr. 20. 20:21
 6/20 anonim válasza:
Persze, legalabb egy kozos pontunk lenne f/28
2022. ápr. 20. 20:26
 7/20 Noren1989 válasza:
Nem, kihagynàm. És kösz a jelentgetést.
2022. ápr. 20. 20:28
 8/20 anonim válasza:
Igen, egyébként jó dolog, hogy igyekszel ellene tenni, nem adod fel a küzdelmet.
2022. ápr. 20. 20:29
 9/20 anonim válasza:
Nem. Mentálisan instabil nőkkel semmilyen kapcsolatot nem akarok.
2022. ápr. 20. 20:33
 10/20 anonim válasza:
Attól függ,milyen mentális betegség. Ha depi,és kezelteted, akkor nem okozna gondot szerintem.
2022. ápr. 20. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!