Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresés testről készült...

Társkeresés testről készült kép nélkül?

Figyelt kérdés
A fiatal lányokat kérdezem, hogy ha netes ismerkedésnél (tinder, társkereső oldalak) nem tesznek ki olyan képet magukról, amin jól látszik a testük, az miért van?

2022. ápr. 19. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Nem akarod, hogy lássák a plusz kilókat
Nem akarod, hogy lássák a nagy melleid
Nem akarod, hogy lássák a kis melleid
Nem akarod, hogy lássák a nagy feneked
Nem akarod, hogy lássák a lapos feneked
Egyéb, pl. testi fogyaték, anyajegy, görbe lábak
Teljesen elégedett vagy a testeddel, de nem akarod, hogy ez alapján ítélnek meg
Szüleid nem engedik
34 szavazat
 1/6 anonim válasza:

mert egyáltalán nem szívesen teszek ki fotókat, tapasztalva azt, hogy hemzseg a fura figuráktól a társkereső.

amúgy jó alakom van, de kellemes meglepetésnek szánom, ha egyáltalán valaki odáig eljut, hogy elmenjek randira

2022. ápr. 19. 15:12
 2/6 anonim válasza:
Ha valaki dagadt, az jó eséllyel az arcképén is látszik. Ha pl. társkeresőn azt látom, hogy a profilképen a nő feje tölti ki az egész képet, akkor már lapozok is tovább, mert 99%, hogy az illető nem egyszálbél (és még finoman is fogalmaztam).
2022. ápr. 19. 15:19
 3/6 anonim válasza:

Ezért nem ismerkedek ilyen "társkeresőnek" nevezett bohóc oldalakon, mert már nem 1x volt, hogy ha csak az arcomról raktam ki képet, már özönlöttek a bekövetések, jelölések, és a rengeteg privát, ami semmi másból nem állt hogy "Szia sok a ruha rajtad" meg a pélót küldték nekem privátban meg azt ahogy recskáznak.

Szinte az összes palitól ezt kaptam, hát köszi de rohadtul nem vagyok rá vevő!!!

2022. ápr. 19. 23:23
 4/6 anonim válasza:

Szép alakom van és elégedett vagyok vele, de nem teszek ki direkt ezt mutogató (pl bikinis) képet, mert nem hiányzik, hogy szexuális tárgynak nézzenek. Mondjuk így is megteszik, az ilyenek mindenhogy betalálnak, hiába van kiírva, mit keresek. A jó részét egyszerűen ki lehet szűrni. De ez nem csak erről szól, hanem hogy mit mutat meg az ember magából, min van a hangsúly. Lehet szép és vonzó képeket feltenni meztelenkedés és direkt pózolgatás nélkül is. Nekem a sok segges (csajok) és félmeztelen (pasik) fotó azt üzeni, hogy ez a legnagyobb értéke, nincs sok érdekes mögötte.

Az, hogy nem vagyok elhízva, az arcomon is látszik, vagy egy kabátos képen is, illetve néhol meg lehet adni alkatot, kilót a magasság mellett. Ugyanígy én is látom a másik alkatát, hogy bejön-e külsőre, akkor is, ha nem tesz ki félmeztelen, fürdőszobás képeket.

2022. ápr. 20. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Nálam az is riasztó ha valaki kövér a képen (és itt nem arra gondolok, hogy van mit fogni rajta, hanem elhízottságra), és az is ha jó alakú, de seggetpucsítós melldüllesztős aligfürdőruhás tengerparti képet tesz fel.
2022. ápr. 21. 14:50
 6/6 anonim válasza:

"seggetpucsítós melldüllesztős aligfürdőruhás tengerparti képet tesz fel."


Az már nyilván netes fotó lehet és nem saját.

2022. ápr. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!