Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már a 4. randinál tartunk és szerintem kölcsönösen tetszünk egymásnak. Ideje lenne már kezdeményezni, hogy több is legyen kettőnk között de sajnos nem tudom hogy kell, de ami még rosszabb nem is merek kezdeményezni. Nem tudom mi ennek az oka de szeretném ezt leküzdeni mielőtt már késő lenne.

2022. ápr. 17. 17:27
 1/7 anonim válasza:
Gyakorold otthon a tükör előtt amit mondani akarsz neki, meg kérdezz rá a haveroknál ők hogy tennék/tették hasonló esetben.
2022. ápr. 17. 17:51
 2/7 anonim válasza:
Ez lenne az első kapcsolatod? hány évesek vagytok?
2022. ápr. 17. 18:12
 3/7 anonim válasza:
A csaj nagyon kitartó lehet, ha már a 4. randiba is belement úgy, hogy nem történt közöttetek semmi. Lehet, hogy szimplán magányos, és társaságot keres magának, vagy az is lehet, hogy csak lehúz téged pénzzel. Egyébként nem kell túlgondolni a kezdeményezést, fogd meg a kezét legközelebb, vagy öleld át a vállát, simogasd meg a haját, és közben figyeld a reakcióját.
2022. ápr. 17. 18:17
 4/7 anonim válasza:
Azt se tudod milyen randin voltak, lehet csak sétálgattak, de mindjárt ez jut eszedbe 3-as, grat
2022. ápr. 17. 18:27
 5/7 anonim válasza:
#4: Azt kötve hiszem, hogy mind a 4. randi csak sétálgatásból állt volna. Én egyszerűen nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy a 4 alkalomból egyszer se ültek volna be sehová, hogy sütizzenek vagy kólázzanak vagy akármi. Ráadásul akkor a csaj már tutira kikiáltotta volna a kérdezőt mindenféle sóhernek, aki még egy pohár üdítőt is sajnál tőle, és azonnal kipicsázta volna őt.
2022. ápr. 17. 18:47
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez lenne az első kapcsolatom szóval nincs semmi tapasztalatom ebben. 19 vagyok, ő 21.

Az első randin csak sétálgatás volt de hamar vége lett mert el kellett mennem. A másodiknál mekibe voltunk, harmadiknál csak kocsikázás, az utóbbinál pedig étteremben voltunk. Persze végig én fizettem de mindig felajánlotta, hogy fizeti a részét.

Itt a probléma velem van mert volt alkalmam kezdeményezni de nem tettem semmit. Haveroktól nem szeretném megkérdezni mert kicsit cikinek érzem ezt. Példát tudnátok mondani, hogy ti hogyan kezdeményeztetek?

2022. ápr. 17. 19:15
 7/7 anonim válasza:
Írtam már, hogy próbálj vele testi kontaktust létesíteni, lehet, hogy ő is félénk/tapasztalatlan, és arra vár, hogy kezdeményezz. Simán átkarolhatod a vállát, vagy csinálhatod azt is, hogy mutatsz neki a telefonodról pár érdekes, vicces fényképet, közben egymáshoz bújtok, úgy teszel, mintha véletlenül hozzáérintenéd a vállad az övéhez, vagy valami hasonló. De akár el is mondhatod neki az érzéseidet, és azt, hogy tapasztalatlan vagy, és neked sokat segítene az, ha ő is őszintén elmondaná, hogy mit érez irántad.
2022. ápr. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!