Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A múzsám keresem?! Kíváncsi...

A múzsám keresem?! Kíváncsi vagyok létezik még ilyen nő?

Figyelt kérdés

A múzsám keresem.

Azt a nőt aki lángra lobbantja a szívem évről évre,napról napra.

Aki ha kell nevet velem és sír ha sírok.

Szerelmes a szerelembe és lételeme a romantika.

Szenvedélyesen vágyódik az ölelésemre.

Akinek minden percben örömöt szeretnék okozni.

Egy versel vagy virággal, szép bókkal.

Én egy végtelenül romantikus férfi vagyok aki szereti a klasszikus táncot, és szerelmes verseket ír.

Legyél a múzsám, legyél boldog.

Zsánerem a nőies nő, szexepilem a szemüveg.



2022. ápr. 13. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim válasza:

29

Nem kötekedni akarok. Az egy dolog, hogy számomra nyálas, amit írtál, de láthatod, más nőket meghatja a dolog, sírva törölgetik a kis szemüket, hogy micsoda lovagok vannak még közöttünk.


De nehogy már ne legyél tisztában azzal, hogy mit jelent, az, hogy "a szexepilem". Tudod, könnyű eldönteni, hogy kötekedek, de képzeld el, kábé háromszor elolvastam, hogy most akkor vajon tényleg a te szexepiled-e a szemüveg, mert kicsit érdekesnek találtam, hogy egy férfi a szemüvegét tartja szexinek magán. Direkt nem kérdeztem rá, gondoltam, hogy biztos tényleg így értetted. Erre valaki rákérdezett, te meg azt válaszoltad, hogy neeem, a nőn tetszik.


Erre írom, hogy tanuljál már meg fogalmazni. Gondolom komoly munkád volt abban a kis bemutatkozó szövegben. Akkor már ne végezz félmunkát, írj egy tényleg jót.

2022. ápr. 15. 08:33
 32/77 A kérdező kommentje:

Végül is ez egy teljesen jogos érvelés.

Felháborodott de jogos😋

2022. ápr. 15. 09:00
 33/77 anonim válasza:

32

Na, most nagyon nagyot nőttél a szememben! Jófej vagy. :) Kellemes Húsvétot!

2022. ápr. 15. 09:03
 34/77 A kérdező kommentje:

Sajnos már nagyon kevesen írnak.

Kimegy divatból.

Én szoktam, nem okoz gondot a megfogalmazás.

Bár lektor nem vagyok így nekem is kerül ki hiba az irasaimból.

Utolsó ha gondolod lehetsz a lektorja az írásaimnak!

2022. ápr. 15. 09:03
 35/77 A kérdező kommentje:

Kösz kösz. Viszont neked.

Ja, sok locsolót;)

2022. ápr. 15. 09:36
 36/77 A kérdező kommentje:

33#

Érdekes ez a szám:)

Rímel:))

Figyelj te szemüveges vagy?;)

Elképzelhető, hogy mi ismerjük egymást?:)

Jó ha itt válaszolsz is.:))

2022. ápr. 15. 09:57
 37/77 anonim válasza:
Csak is akkor leszek bárkinek is a múzsája, ha legyőzi rappben az Utcai Rapper Nagymester A-t. :D
2022. ápr. 15. 22:05
 38/77 A kérdező kommentje:
Még azis előfordulhat;)
2022. ápr. 16. 02:01
 39/77 anonim válasza:

# 38 Akkor már megugrottál egy szintet. Főleg, ha lejátszóját is kikapod a kezéből, mielőtt benyomná play gombot:D

Ha szeretsz szerelmes verseket írni,akkor lehet nem rég hagyott el az előző múzsád, és már nincs kinek írni? Igen, született kém vagyok.

Mi ösztökélt arra, hogy hirtelen ilyen romatikus hévvel összehozd ezt bájos a kérdést? Egyébként már a kérdés maga egy versféleség lenne? Mert akkor még egy kicsit fejlődnöd kéne.

2022. ápr. 16. 23:16
 40/77 A kérdező kommentje:

Szívesen fejlődöm.

Privátban.

2022. ápr. 17. 04:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!