Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon minden fiúnak van egy...

Vajon minden fiúnak van egy fuckboy korszaka?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan aki ebből teljesen kimarad(t)?

2022. ápr. 11. 06:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nálam ez kimaradt, nem is lesz. 20/f
2022. ápr. 11. 07:07
 2/22 Noren1989 válasza:

#1, ami késik... 😅


Amúgy nem feltétlen van. Az igazàn antiszocoknàl kimarad.

2022. ápr. 11. 07:11
 3/22 anonim válasza:

Nem, az egy mentális betegség, a pszichopátia előjele.

A többség nem így működik fiatal korában sem.

2022. ápr. 11. 07:40
 4/22 anonim válasza:
Normális embernek nincs. Persze definiáld, hogy neked mi a "fuckboy"...
2022. ápr. 11. 07:45
 5/22 anonim válasza:

Nincs, nem volt, nem is lesz.

Nekem olyan korszakom volt, van és lesz is, hogy egy olyan lányt keresek akivel leélhetem az életem.

Persze azt aláírom, hogy sokkal romantikusabb voltam, meg minden, csak aztán a csalódások sora kicsit változtatott. Ettől függetlenül soha nem tudok úgy tekinteni a nőre, hogy ő csak egy lyuk.

Ők is ugyan úgy érző lények, bár van akinek pont az olyan pasik jönnek be és újra és újra elmennek velük bízva, hogy most más lesz a kimenetel. Ettől még a kísérleti patkányok is értelmesebbek szerintem. Főleg, hogy utána sírnak, hogy nincs egy normális pali sem. Vannak. Csak alapból ritka aki normális. Ritka aki külsőre jó pali. A lányoknak csak a 2 halmaz metszetében élő egyén kéne. Míg aki tényleg nem kergeti a nőket, hűséges típus, bújós, nem cigizik, nem drogozik, de nem is papucs, na az meg nem kell senkinek.

2022. ápr. 11. 10:16
 6/22 anonim válasza:

"Főleg, hogy utána sírnak, hogy nincs egy normális pali sem. Vannak."


Aha, szóval zavar, hogy a nők általánosítanak.


"Míg aki tényleg nem kergeti a nőket, hűséges típus, bújós, nem cigizik, nem drogozik, de nem is papucs, na az meg nem kell senkinek."


Ja persze. De te általánosíthatsz, és az biztos úgy is van.

2022. ápr. 11. 10:41
 7/22 anonim válasza:

#6

Te fideszes vagy??

Náluk szokás konteksztusból kiemelni egy szöveg részt, majd üvölteni a baromságaikat.

Olvasd el újra.

"Ők is ugyan úgy érző lények, bár van akinek pont az olyan pasik jönnek....."

"BÁR VAN AKIKNEK".


Itt volt kiemelve az egész női társadalomból egy szelet, akiket az ilyen pasik érdekelnek.

Nem tudom milyen általánosításról beszélsz, vagy mi bajod van.

2022. ápr. 11. 10:47
 8/22 anonim válasza:

7/7 bocs, most látom, hogy elmebeteg vagy.

Kicsit álmos vagyok még, azért nem vettem észre elsőre. Azt hittem, csak egy random szomorú incel. :D

2022. ápr. 11. 11:01
 9/22 anonim válasza:
Én nekem ez kimaradt, 21 vagyok 😅
2022. ápr. 11. 14:06
 10/22 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!:)
2022. ápr. 11. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!