Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne itt olyan...

Lányok, lenne itt olyan valaki, aki beszélgetne egy ilyen 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Magamról annyit előljáróban, hogy Bács-Kiskun megyében lakok, 19 éves 181 körüli magas. Suli mellett dolgozok, így nem nagyon jut időm, se barátkozni, se ismerkedni. De nagyon szeretnék, én is olyan valakit, akivel tudok beszélni, és ha esetleg úgy alakul társra találni. Sok minden érdekel az intellektuális témák, a játékok, a mai helyzet, az állatok, de mindenre nyitott vagyok. Eléggé őszinte vagyok, és jó lelki támasz is egyben. Időnként érzékeny típus, de alapjáraton szerintem szerethető. Tudom, lehet gyenge próbálkózás, de hátha.

2022. ápr. 6. 23:30
 1/5 anonim válasza:
El se hiszem, hogy valaki végre nem a ferde hajlamait és beteges fantáziáit sorolja. Szégyen, hogy ilyen srácok vannak egyedül!
2022. ápr. 7. 03:15
 2/5 anonim válasza:
Én is kB 19 éves koromig nem találtam senkit. Aztán ahogy telt az idő, csak akkor lett barátnő, mikor léptem is. Szó szerint a vonaton leszólítva pl egy lányt. Olyan helyen és helyzetben, mikor nem siet el dolgára. A vonaton könnyebb "támadni". Szórakozóhely nem biztos hogy megfelelő erre a célra. Sok sikert kívánok!
2022. ápr. 7. 06:13
 3/5 anonim válasza:

Én pont azt olvastam, hogy a vonaton/buszon nem kellene ismerkedni, mert egy, mindenki siet a dolgára, kettő, az "áldozatnak" nincs hová menekülnie, így szabályosan belekényszerül a beszélgetésbe.


Én már nagyon össze vagyok zavarodva hogy mit hol lehet.

2022. ápr. 7. 08:20
 4/5 anonim válasza:
Ha nem jut időd barátkozni és ismerkedni akkor hogyan lesz egy kapcsolatra minőségi időd? Mármint egy kapcsolat pont, hogy nagyobb időbefektetést és teljes embert kíván meg, nem úgy mint egy haver.
2022. ápr. 7. 11:54
 5/5 anonim válasza:
milyen állataid vannak?
2022. ápr. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!