Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki beszélgetni, vagy...

Valaki beszélgetni, vagy ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves idetévedtek :D

21 éves srác vagyok és lányokkal/hölgyekkel szeretnék beszélgetni.

Szerintem egy teljesen normális értékrenddel rendelkező, normális srác vagyok, alapból komoly kapcsolatot szeretnék, de hacsak valakivel szeretnétek beszélgetni, esetleg panaszkodni, akkor is szívesen beszélgetek (az utóbbi srácokra is vonatkozik). Szerintem aki adna egy esélyt nekem, számolhat azzal, hogy szeretve és törődve lesz vele, de nem a másikra akaszkodva. Egyszerre lennék legjobb barát és az illető fiúja is.

Cserébe nekem annyi kell, hogy legyen kedves, érdeklődő és odaadó, ahogy ez részemről is alap.

Akit bármennyire is megfogtam, az írjon ide, vagy írhat privibe is. Ahogy mondtam, szimpla beszélgetésben is benne vagyok, ez esetben srácokkal is.


2022. márc. 20. 22:23
 1/4 anonim válasza:
Ne haragudj, most nem!
2022. márc. 20. 23:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor nem. Senkit se erőltetek 1-es. Ellenben kellemes hetet meg sok sikert az életben!
2022. márc. 20. 23:23
 3/4 anonim válasza:
Baszki nincs tele a tinder nőkkel? Nem is értem az egészet...
2022. márc. 20. 23:56
 4/4 anonim válasza:
10 sorban leírtad hogy írnál valakivel, de egy szót se ejtettél arról hogy téged mi érdekel, miről szeretnél írni, vagy milyen értékeket keresel a másikban azon kívül hogy legyen kedves, érdeklődő és odaadó. 2 évvel idősebb vagyok nálad, de ha gondolod írhatsz. 23l
2022. márc. 21. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!