Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha úgy írok rá a csajra facen...

Ha úgy írok rá a csajra facen akit most jelöltem be hogy azért jelöltem be mert tetszik mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 22:27
 1/7 anonim válasza:

Kicsit több fantáziát :|

Mert te is csak az ezredik leszel aki ezt csinálja vele :/

Legyél különb a többitől.

2022. márc. 13. 22:31
 2/7 anonim válasza:
Legyél őszinte, és kedves. Biztos nem tetszene neki, ha kamuznál és ez később kiderülne.
2022. márc. 13. 22:34
 3/7 anonim válasza:
Hú ezt inkább ne. Nőként engem ez elriasztana, vagy inkább még valami ijesztő perverznek is tűnne. Inkább csak azt mondd neki, hogy szeretnél megismerkedni vele.
2022. márc. 13. 23:10
 4/7 anonim válasza:
A férjemmel a Facebookon ismerkedtünk meg. Az vált be, hogy ő végre nem azt írta, hogy "Sya micsi".
2022. márc. 13. 23:16
 5/7 anonim válasza:

#3 Szia!

Hétvégén melyik nap érsz rá el jönni velem egy sétára és meg inni egy italt?

2022. márc. 14. 00:48
 6/7 anonim válasza:
AZ elsőnek igazat adok, olyat mondj amit még nem hallott. Ha sikereket akarsz elérni másnak kell lenned mint a felhozatal, különben miért pont téged választana/a tiedre válaszolna ha ugyan azt írod? Unalmas.
2022. márc. 14. 13:26
 7/7 anonim válasza:

#4.-es

Mit írt a férjed ? Mi volt az ami különb volt a többitől ! (ne aggódj - nekem is vannak ötleteim) - csak kíváncsi vagyok rá. Mi volt az amivel horogra akasztott :3

2022. márc. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!