Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék ismerkedni?

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Eddig csak egy komoly kapcsolatom volt. Egyáltalán nem élek társasági életet és az az igazság nem is vágyom rá. Évek óta egyedül járok nyaralni is.

Napközben dolgozom, aztán futok egy órát, elvégzem a háztartási teendőket, este pedig politikai híreket olvasok egy üveg bor társaságában.

Alapvetően boldog vagyok, mert nem korlátoz senki és semmi. De néha napján azt érzem nem lenne annyira borzasztó, ha a nap végén egy férfi mellettem pihenhetnék. Nekem a netes ismerkedés nem megy, de mivel társasági életet se élek, így még egy lehetőség kiesett. A másik probléma, hogy a korosztályommal nem igazán tudok kommunikálni és sokszor azt érzem nem igazán értenek meg.

Kicsit tanácstalan vagyok.


2022. márc. 11. 17:01
 1/10 anonim válasza:
Majdnem ugyanezek nálam is.:) 25F
2022. márc. 11. 17:26
 2/10 anonim válasza:
Bárcsak én is ennyire jól tudnám érezni magam egyedül, nem vetném meg a dolgot. :D De egyébként mindenképpen szükség lenne szerintem egy kis társasági életre, ki tudja mit sodor utadba az élet. A legszebb az egészben, hogy egyáltalán nem kell a saját korosztályodban ismerkedned... Én mióta felkerültem pestre több nálam akár 5-10 évvel idősebb barátra és ismerősre tettem szert. Már az is jó ha van 3-4 ember akikkel néha találkozol és talán behoznak 1-2 új embert az életedben és ki tudja talán akad ott egy potenciális pár jelölt is.
2022. márc. 11. 17:30
 3/10 anonim válasza:
21/F Pest
2022. márc. 11. 17:39
 4/10 anonim válasza:

Pedig muszáj tenned,ismerkedned annak érdekében hogy, nap végén egy férfi mellett tudj pihenni!:) Hát igen az biztos hogy, a saját idődből és akaratodból is kell áldoznod rá, azt nem tudod elkerülni!

Munkahely ezek szerint nem alkalmas, hogy új embereket ismerj meg? Akkor viszont a szabadidődben kell olyan programokat választanod!

2022. márc. 11. 18:14
 5/10 anonim válasza:

Ha nem jársz olyan helyekre/közösségekbe ahol lehetne ismerkedni, akkor marad a net. Mi a bajod a netes ismerkedéssel

Elismerem nehéz, nekem sem megy annyira, de ha nem próbálkozik az ember akkor sosem lesz kapcsolata. Nem hiszem abban hogy majd berepül az ablakon egy értelmes lány 😂

2022. márc. 12. 07:37
 6/10 anonim válasza:
Munkahelyeden nincs egy normalis ferfi se?
2022. márc. 12. 13:30
 7/10 A kérdező kommentje:

-Azt gondolom, hogy a netes tarskeresőkön, minden korosztály, csak a pillanatnyi vágyát akarja tompítani. Ezért elzárkózom tőle.

-Munkahelyen pedig tudatosan nem baratkozom. Szerintem a magánéletet és a munkát több okból kifolyólag sem szabad keverni.

2022. márc. 12. 13:50
 8/10 anonim válasza:

Járj oda futni, ahol vannak pasik...

Én reggel szoktam. 😉

F47.

2022. márc. 12. 13:55
 9/10 anonim válasza:
#7 akkor elmondom, netes társkeresőnök nem mindenki csak a pillanatnyi vágyát akarja csillapítani, ezért nem kell elzárkozni sem tőle. Főleg ha a te esetedben ez a kb egyetlen megoldás ha nem akarsz szocializálódni se.
2022. márc. 12. 14:23
 10/10 anonim válasza:
Beírod hogy hosszú távút akarsz, ha valaki az első randin meg akar dugni akkor többet nem találkozol vele
2022. márc. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!