Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek? Tetszik egy...

Mit tegyek? Tetszik egy srác, nem tudom biztosan akarom e...

Figyelt kérdés

L/20

Megtetszett egy fiú, nincs közös ismerős nem ismer engem, nincs közös találkozási hely, szóval csak az internet van.

Nagy nehezen úgy vagyok vele oké rairok egy sziát...

Mivel én olyan lány vagyok hogy mindent tulgondolok, pozitívan állok a dologhoz, ha rá írnak alakulna a dolog stb...

És már azon agyalok hogy mondom el otthon hogy taliznék egy sráccal, hogy együtt vagyunk, mit szólnának hozzá,és tovább tovább. Aztán lehet semmi nem lenne a dologból..

Szerintetek mit kéne tennem? Hagyni vagy ráirni?

Normális válaszokat legyszi.


2022. márc. 10. 12:29
 1/6 anonim válasza:
Szerintem is kicsit túl komlplikálod a dolgokat már most amikor még annak is fen áll az esélye hogy az egészből semmi nem lesz. Elöször írj rá adj egy esélyt a dolognak aztán lásd meg hogyan alakul minden agyalás nélkül.
2022. márc. 10. 12:56
 2/6 anonim válasza:
Igyá
2022. márc. 10. 13:57
 3/6 anonim válasza:
Mit vársz a másik féltől, egy vadidegen ráír egy sziát. Ez mennyire agyament már?
2022. márc. 10. 14:33
 4/6 Camorri válasza:

Kedves túlgondoló társam!

Tudom milyen az amikor már azon gondolkodol hogy fekete vagy kék zakót vegyek fel majd az esküvőre. De nekem is rá kellett jönnöm, túl sokat gondolkozom. Azt ajánlom neked, hogy legyél spontánabb. Írj rá, esetleg hívd el valahova. persze tudom hogy az ilyen ijesztő, de így hogy lány vagy, csak nem ugyan úgy veszi ki magát mint amikor egy fiú ír rá egy lányra ugyan így (fene egye meg a nemek egyenlőtlenségét).

Aztán a reakciójából majd úgyis látod, hogy mi merre hány méterre.

Van egy tök jó mondása az egyik LoLos karakternek (Violetnek): "először üss, aztán kérdezz amíg ütöd" vagy valami hasonló. Ha ezt ráhúzod a Te esetedre: "először cselekedj, ráérsz túlgondolni a dolgokat miközben cselekszel"

Remélem tudtam segíteni.

(P.S akkor se ess kétségbe ha nem lesz belőle semmi. Sajnos az élet szívás, nem olyan mesés mint a gondolataink)

2022. márc. 10. 15:07
 5/6 anonim válasza:
Miért kéne elmondanod otthol? A kérdésed óriasi hulyeseg. Ha már lány ír a fiúra..tudod
2022. márc. 10. 15:37
 6/6 Camorri válasza:
Mert mi van akkor ha lány ír fiúra? Semmi különleges nincs benne.
2022. márc. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!