Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek? Emlékeznél...

Adri0807 kérdése:

Mi a véleményetek? Emlékeznél 6 év múltán is egy napközis társra vagy most ez így mi?

Figyelt kérdés
Az iskola ahová járok tele van olyan emberekkel akiket oviból vagy általánosból ismerek bár nem köszönünk egymásnak. Mikor még 3-4-es voltam a napköziben 2 osztály volt a miénk és a felettem járó egyik osztály. Volt ott egy srác akit nagyon kedveltem úgy barátilag és felnéztem rá, ezért nagyon megmaradt bennem a srác. Most egy suliba járunk és azóta eltelt 6 év és egy pár hónapja sokat szokott nézni és azon szoktam agyalni hogy vajon azértert felismert vagy mert bejövök neki. Tudom hogy kicsit hülye kérdés és megkérdezhetném de valahogy nem tudom hogy mit kéne mondanom vagy csinálnom.

2022. márc. 9. 20:03
 1/1 anonim válasza:
Siman menj oda hozza es mond hogy "mi ismerjuk egymast regota 1" es kezd el vele beszelgetni ,szerintem egyszeru
2022. márc. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!