Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan közeledjek?

Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés

Lovagolok, megtanultam lovasszerszámokat készíteni amiket el is szoktam tudni adni.

Eddig sose akartam vevőkkel semmit, de most van egy csajszi velem egy idős,mikor beszéltünk hogy mi kell akkor nem igazán úgy nézett rám mint eladóra, nagyon szép és ugye az érdeklődés körünk is egy... A lovaglás. A sulija előtt fogom megvárni és ott adom oda a szerszámot...nos tovább valami tipp a közelítésre?



2022. márc. 9. 12:46
 1/6 anonim válasza:
Hívd el közös lovas túrára. Vagy kávézni. Vagy kérdezd meg, kell-e segítség a ló körül.
2022. márc. 9. 13:11
 2/6 anonim válasza:
"Láttál már háromlábú lovat baby?"
2022. márc. 9. 13:53
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, ezek tök jó ötletek...de valami kissebb dolog kéne, amikből ezeket ki tudnám hozni


2. Válaszoló...ez lesz az igazi😂👌

2022. márc. 9. 14:16
 4/6 anonim válasza:
Dícsérd meg, hogy csinos, vagy szép a szeme, ha elmosolyodik és zavarban van, tetszel neki.
2022. márc. 9. 14:52
 5/6 NTBS válasza:
Mondj neki szépeket és hívd el beszélgetni, sétálni.
2022. márc. 9. 15:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😁, nem lesz kínos hogy gyakorlatilag ő vevő én meg eladó?
2022. márc. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!