Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Okos, tanult és racionalista...

Okos, tanult és racionalista 19-23 éves lányok, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem sok lány van nálunk és tinderen/badoon/fb datingen nehéz rájuk találni. Itt gyakorin biztos vannak, mert beszéltem jó pár lánnyal már itt (meg voltam is randikon), szóval azért gondoltam rá, hogy megkérdezem:D

2022. márc. 9. 11:15
 1/3 anonim válasza:

A racionális és a lány szó összekapcsolhatatlan.

Én hosszú évek óta keresem azt az egy normális lányt akinek a tudatát nem fojtja el a női ösztön. Nem találtam olyat, aki valahogyan ne gyötörné a saját vagy a körülötte lévőknek az életét. Nem találtam egészséges lelkű lányt. Max az volt nevezhető egészségesnek, aki annyira unalmas és semmittevő, hogy sose sodorja magát semmilyen krízisbe érzelmileg sem, mert nem érez igazából semmit különösen.


Tinderen meg ilyeneken NINCS ilyen lány. Nem nehéz rájuk találni, hanem nincs. Gyakorin régen voltak, akikben látszódott az értelem szikrája, de már nincs. Mindenki itthagyta ezt. De élőben annál több lehetőségem van leszólítani a normálisnak tűnő lányokat.

2022. márc. 9. 19:54
 2/3 SIDLER22 válasza:

Első válaszolónak üzenném, hogy olyan lányt nem is fogsz találni. Ugyanúgy ahogy a lányok sem fognak olyan fiút találni aki az Ő kis királylány birodalmukban élne. Az ösztönöket részben meg kell tanulni kezelni részben meg el kell fogadni mert egy részével amúgy sem tudsz mit kezdeni mert jelen van és kész.

Vannak lányok akik ezt valamennyire tudják kezelni. Például a lányoknál általában alap dolog, hogy a párjukkal egyszer kedvesek egyszer meg flegmák. Főleg tini korban hallottam, hogy ez gyakori. Ez azért van mert egy idő után annyi időt töltöttek együtt a sráccal, hogy kezd unalmas lenni a helyzet. Ekkor kapcsolnak át lekoptató üzemmódba és úgy beszélnek a saját párjukkal mintha a seggéből rántotta volna elő. Ha vársz pár napot és már megint hiányol akkor újra kedves lesz veled.


Társkereső oldalakon meg általában azért van jelen az ember mert máshol már próbált és nem tudott érvényesülni. Ez lehet kinézettől vagy személyiségtől is. A lényeg az, hogy 99%-ban a Tinderes lányokkal fiúkkal amúgy is szakítanál mert azért vannak fent mert más nem tudott mellettük megmaradni. Annak az 1%-nak meg nincsenek barátai és egyből a Tinderen kezdett. Ő lehet talán az akivel összejöhetnél, de én nem fogok éveket keresni Tinderen meg hallgatni a hülye dumákat, hogy "sokat kell tanulnom" (akkor minek vagy fent tinderen ha úgysem érsz rá beszélgetni? általában erre nem kapok választ).

2022. márc. 10. 09:15
 3/3 anonim válasza:
2-es: Na ezért időpazarlás az ismerkedés :)
2022. márc. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!