Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 29F /vidéki ismerkedés?

Pckokoka kérdése:

29F /vidéki ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem megoldást várok tőletek csak beszélgetnék olyanokkal akik hasonló problémával találkoztak, megoldották, vagy benne vannak.

Szóval 29 vagyok, volt már több kapcsolatom 5 éves, több rövidebb, másfél év, fél év.. Volt ami túlnyomó részt az én hibámból, volt aki külső, és közös problémák miatt ment tönkre. Az utóbbi 4 hónapja zárult le, most már úgy érzem szeretnék ismerkedni. Viszont sajnos tapasztalom hogy elég rosszak a kilátásaim. Az előző kapcsolataim, spontán ismerkedés útján jöttek létre,illetve ismerősök segítségével. De úgy érzem mostmár ezek a lehetőségek kifulladtak. A barátaim nagyrészt Budapesten élnek, én vidéken (Hatvan környéke),és nem szeretnék még egyszer távkapcsolatot, volt már benne részem, erre viszont már nincs baráti köröm. A munkahely talán jobb opció lenne, de régen megfogadtam hogy ott nem keresek kapcsolatot, szerintem nem egészséges egy helyen dolgozni a párommal, ehhez mindig tartottam magam. Járok edzeni heti több alkalommal de oda csak férfiak járnak túlnyomó részt. Az életem nagyjából ennyi, kocsival munka hely, heti 2-3 edzés, család, plusz néha barátokkal Pesten,meg persze vásárlás hasonlók. A társkeresők sosem hoztak sikert, de adok neki esélyt. Élőben egyébként ha úgy alakul lazán tudok beszélgetni a nőkkel, semmi gátlás nincs bennem, tisztában vagyok az értékeimmel, a problémám inkább a helyszín, alkalom ahol ilyen beszélgetésre van lehetőség. Annyira azért nem vagyok gátlástalan hogy boltban random leszólítsak valakit, illetve szerintem az nem is túl nyerő a másik nemnél.



2022. márc. 7. 08:40
 1/3 anonim válasza:

A környékeden keress programokat, eseményeket, koncerteket, stb.. Járkálj lazább, de népszerűbb helyekre (pl. felénk sokan kiülnek x parkba, ott bőven van ember).


Nem tudsz nagyon mit csinálni, mint a lakhelyeden ismerkedni élőben, leszólítva másokat, nyitva feléjük.


Az az opció lehet még, hogy hamarabb összeköltöztök és akkor nem igazán számít a távolság, ehhez persze a másik félnek is hasonló elképzelésekkel kell rendelkeznie.

2022. márc. 8. 02:32
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. márc. 8. 14:34
 3/3 anonim válasza:
ha üritenél es bp re jössz ,jöhet a számba
2022. márc. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!