Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elképzelhető hogy egy magányos...

Elképzelhető hogy egy magányos férfi társra leljen ezen a nagyszerű oldalon?

Figyelt kérdés

Pár szót talán nem ártana ejteni magamról


Jó tulajdonságok: Kerülöm az alkoholt és nem dohányzok.

Szeretek futni mert remek edzési lehetőség.

És úszni is nagyon szeretek. Olvasni is szoktam, filmek, sorozatok az utóbbi kettő kicsit elmaradt mostanába.


Ha már a jókat elmondtam akkor a rossz tulajdonságaimról is kéne néhány szó.


Rossz tulajdonságok: Eléggé zárkózott természetű vagyok. Nehezen barátkozom.

Nem szeretem ha túl sok ember van körülöttem, szóval valószínűleg tömegiszonyom is van :D


Csak komoly szándékú nők válaszait várom. Esetleg az email címed is elküdheted privátban és abból már rögtön látni fogom hogy komolyan gondolod :)

Gúnyolódásra semmi szükség, enélkül is tudom hogy gáz vagyok. Köszönöm hogy időt szántál a soraimra.



2022. márc. 6. 10:09
1 2
 11/13 anonim válasza:

#10:

Magyarul bejön a fiatal lányoknak a langyos...

😁

2022. márc. 10. 10:03
 12/13 anonim válasza:

(#11.)

🤴 Árpád-nak is hosszú haja volt.

🤴 István-nak is hosszú haja volt.

🤴 Mátyás-nak is hosszú haja volt.

🤴 Rákóczi-nak is hosszú haja volt.

🤴 Hunyadi-nak is hosszú haja volt. (Hunyadi János)

🇭🇺 És még sorolhatnám hogy a MAGYAR férfi haj viseletben mennyire volt gyakori a hosszú haj.

🇭🇺 kifejezetten - ez volt az általános haj viselet a férfiaknál - és tartom magam a hagyomány őrzéshez - és úgy látszik a lányoknak is bejön ez a style (ami az illeti, nagyon is ;)

2022. márc. 10. 10:39
 13/13 anonim válasza:

#12:

Elnézést kérek!, nem a hosszú hajra írtam, hanem a tünde stílus - ra...

😉😁😁

2022. márc. 10. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!