Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy bárhová...

Miért van az, hogy bárhová megyek nem jön oda hozzám egy nő sem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy ronda vagyok?
2022. márc. 4. 15:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Velem is ez van. De én tényleg ronda vagyok.
2022. márc. 4. 19:10
 12/13 anonim válasza:
Nem az van, hogy elvárják, hogy a férfi kezdeményezzen. Sok nőt elég prosztó faszik szólítanak csak úgy le random, ami nagyon kényelmetlen és tolakodó szokott lenni a számukra, ezért a többség inkább elkerüli, hogy ők hozzanak valaki mást hasonló helyzetbe. Valamilyen társas eseményen, stb odamegy egy csaj is, ha akar valamit. De a buszra várva, a boltban sorban állva vagy a zebrán nem fog ráakaszkodni egy idegenre, aki lehet, hogy siet és lehet, hogy nem is akar semmilyen interakciót épp senkivel.
2022. márc. 5. 01:05
 13/13 anonim válasza:
Egy két pillantásból le lehet szűrni, hogy érdemes-e odamenni az adott nőhöz. először próbálj a közelébe kerülni, felvenni a szemkontaktust, aztán meglátod vevő-e a dologra, és ha igen csak akkor kezdeményezz, így nem kerülsz kellemetlen helyzetbe.
2022. márc. 5. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!