Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeged környéki csendesebb,...

Szeged környéki csendesebb, visszahúzódóbb lányok?

Figyelt kérdés

Lehet nem pont jól fogalmaztam, de megpróbálok körülírni. Szóval alapvetően én ilyen csendesebb srác vagyok, nem nagyon járok bulizni, inkább egy laza beszélgetős kocsmázással vagy társassal töltöm az időm ha választani kell, szóval azért nem vagyok egy szobanövény.


Viszont így azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb lehetőségem van az ismerkedésre mint egy buliban.


Szóval keresem azt a lányt aki hasonló beállítottságú, és szívesen ismerkedne egy 21 éves egyetemista sráccal 😄



2022. márc. 3. 22:42
 1/3 TonyRedgrave válasza:
Ismerős helyzet, viszont tapasztalatom szerint itt nem igen fogsz találni jelentkezőt, azért én szoritok neked.
2022. márc. 10. 19:09
 2/3 anonim válasza:
Helloka! En szegedi vagyok.. Szorakozni nem jarok el. Nem is szeretnek.. 17 vagyok.. Nem tudom hogy a korkulombseg zavar e
2022. ápr. 3. 21:00
 3/3 anonim válasza:
31 éves vagyok, F . Szűz... Aki akar írjon.
2023. aug. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!