Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok, megéri /...

Mit gondoltok, megéri / szabad ebben az esetben ismerkednem ?

Figyelt kérdés

20as éveim közepén járó srác vagyok és úgy érzem, eszméletlen sok munka vár rám azt illetően, hogy a személyiségemet (kisebb nagyobb depresszió, önbizalom stb) rendbe tegyem. Valami miatt kicsit elbaszott lettem, de legalább ennek a tudatában vagyok és dolgozok rajta.


Szerintetek megéri/szabad ennek ellenére komolyabb párkapcsolati céllal ismerkednem, vagy érjem be addig alkalmikkal és ha már úgy érzem, hogy valamennyire rendben vagyok, kezdjem el ?


Úgy érzem, az lenne a logikus és a barátnőjelöltemmel szemben etikus, ha csak azután ismerkednék, hogy már nagyjából rendben vagyok. De megjelent bennem az az ellenérv is, hogy ez egy átmenet mint a világűr határa, sosem lesz olyan pont, hogy na akkor megérkeztem és tökéletesen egészséges személyiség vagyok.


Előre is köszönök minden választ / véleményt.


2022. febr. 28. 18:46
 1/2 anonim válasza:

Az már egy nagyon jó tudatállapot, amibe a felismeréseid helyeztek.

Számomra is sokáig kérdés volt ez, de azt tartom a leginkább előrevezető helyzetnek, ha a leendő párod kiválasztásakor hasonlóan fejlődésre alkalmas jellemű személyt keresel, akivel toxicitásba merülés nélkül meg tudjátok beszélni egymás hibáit és segíteni egymást a jobb énetekké válásban.

2022. febr. 28. 19:11
 2/2 anonim válasza:

Szia! Hasonló helyzetben vagyok, mint te.


Amikor a legrosszabbul éreztem magam (ez egy viszonylag rövid időszak volt, sok minden összejött), akkor egyáltalán nem ismerkedtem, sőt, kifejezetten kerültem az embereket. Viszont mióta dolgozok magamon, azóta igen, igyekszem ismerkedni, még ha nem is mindig egyszerű. Szerintem ebben is csak úgy tud fejlődni az ember, ha csinálja, és nem adja fel. Egyébként meg mindenkinek megvan a maga problémája, egy normális társ megértő ezekkel, és igyekszik segíteni rajta.

2022. febr. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!