Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már sikered fiúként a...

Volt már sikered fiúként a Facebook társkeresőn? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Fiúkra gondolok :/
2022. febr. 26. 16:59
 1/10 anonim válasza:
Nem, pedig egy évig fent voltam.
2022. febr. 26. 18:22
 2/10 anonim válasza:
Ott van kulon tarskereso melegeknek vagy hogy van ez?
2022. febr. 26. 18:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, fiúként nőt találni sikerült ott??
2022. febr. 26. 19:00
 4/10 anonim válasza:
Beállíthatod, hogy kit keresel. De nem sok értelme van annak sem. Nagyon kicsi az esély.
2022. febr. 26. 19:04
 5/10 anonim válasza:
Lány vagyok, hiába van "egyezés" fiúkkal, sosem írnak. Pedig én csak azokat nézem akiknek "tetszem".
2022. febr. 26. 20:46
 6/10 anonim válasza:
nem sajnos
2022. febr. 27. 14:34
 7/10 anonim válasza:

F 34

Első héten volt egyezés.

Rá is írtam utána kb 4 hétig dumáltunk 0-24.

Végül sértőnek és érzéketlennek titulált majd ghostingolt.

Adom az élet érzést.

2022. febr. 28. 07:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Az elején nekem is volt 1-2 beszélgetésem...


De jó ideje nincs semmi egyezés :(

2022. febr. 28. 09:38
 9/10 anonim válasza:

Szerintem a lányok közül nem sokan tudják, hogy ez egy nem szabványos társkereső.

A szabványos keresőben mindenkit lát mindenkit ha csak le nem tiltja. Ebben viszont a "like" után hiába várja a lány hogy a fiú írjon neki, ha nem jelöli vissza nem fognak tudni írni egymásnak. Csak az "elvetetteket" lehet újból megnézni.

Tele is van a "bemutatkozó rész" hogy ha "csak sziát, szivecskét küldesz akkor ne jelöld be".

Valószínüleg ezért nincs "siker" mert várják a folytatást ellen reakció nélkül.

2022. febr. 28. 13:40
 10/10 anonim válasza:
Hónapokig beszélgettem egy lánnyal, 4 randi összejött. Teljesen más volt élőben a személyisége, mint amilyennek online mutatta magát… Ezen kívül semmi. Egy nagy szar az egész, rettentően csalódott vagyok… De Tinderen még ennyi se jött össze… Nem mintha ez a FB dating számlájára írható, ez puszta véletlen, semmivel se nagyobbak vagy kisebbek az esélyek egyik vagy másik platformon… no comment
2022. júl. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!