Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet biszexkent 42 eves...

Lehet biszexkent 42 eves létemre vidéken normalis korban hozzam illő férfit talalni?

Figyelt kérdés
Mert a villamrandi az csak kamus vagy add uram de mán tipusu emberek énnálam meg nem árt ha el is lehet beszelgetni a másik féllel… amúgy Tokaj körzetében +- 60 km ben gondolkodom

2022. febr. 18. 18:33
 1/6 anonim válasza:

Kár, hogy messze vagy..:(

Milyen régen keresek ilyen havert.....de csak a kamusok.

2022. febr. 18. 18:36
 2/6 anonim válasza:
Csak utána a nőket kerüld el légyszi...Nem szeretjük a kaki ízű farkat.
2022. febr. 18. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Vki szereti
2022. febr. 18. 18:57
 4/6 anonim válasza:

2-es, én biszx vagyok és nős! A feleségemnek a legelején elmondtam, hogy mi a szitu, egyetlen egy kérésée volt, hogy, nővel ne csaljam meg. Azóta se...


Ez nem jelent problémát neki, én viszont egy rahedli frusztrációtól mentettem meg magam! Vannak rendes lányok!

2022. febr. 19. 06:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez király, bcsak én is talalnek egy ilyen megértő nőt de én még ffival se csalnám eddig is kibirtam ffi nélkűl csak néha megkisért a dolog de franc utazgat meg hazudgál jobb a nyugalom
2022. febr. 19. 07:46
 6/6 NTBS válasza:
Én heteroszexuális vagyok, de biztosan van esélyed. Sokan vagyunk fent az oldalon, biztosan megtalálod a társadat. Szurkolok neked.
2022. febr. 19. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!