Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapestiek! Ismerkedés GYK-n?

Budapestiek! Ismerkedés GYK-n?

Figyelt kérdés

Magamról:

33 F


Miért itt? Legfőképpen kíváncsiságból. Nem mondanám magam sikertelennek, de egy idő után a Tinder unalmas, kiszámítható és gépies. Minden randi ugyanúgy zajlik le. Ha el is játszom, hogy élvezem a helyzetet, én magamat unom már sokszor ugyanazokkal a kérdésekkel és bejáratott válaszokkal. Szeretem a váratlanabb helyzeteket, a spontán, direkt, fordulatos kommunikációt. Jó emberismerőnek tartom magam, ezért kifejezetten élvezem, ha valamivel meg tudnak lepni.


Nem várok ettől sem sokat itt, inkább piackutatás, érdekel hogy milyen reakció érkezik, ha érkezik.


Privátban vagy nyíltan,bármi jó.


Külsőségek:

Bár sokan jóképűnek tartanak, ezt így leírni mindig visszatetsző, mivel az ízlés szubjektív. Sokszor fiatalabbnak néznek a koromnál. Egyébként 182 magas, vékonyabb, sportos alkat vagyok.


2022. febr. 17. 13:11
 1/9 anonim válasza:
Milyen neműeket visszajelzéseit várod és milyen - egészen konkrét - célból?
2022. febr. 17. 13:40
 2/9 A kérdező kommentje:

Nők érdekelnek, hetero vagyok, férfiakkal legfeljebb barátkozni.


Bár egy bizonyos kor után ez utóbbit még nehezebb is egyébként.

2022. febr. 17. 14:04
 3/9 anonim válasza:

Felső korhatár, amit még elfogadsz?


1-es válaszoló voltam.

2022. febr. 17. 14:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs igazán ilyen kikötésem, nem ezen múlik. Volt már fiatalabbal és idősebbel is dolgom.
2022. febr. 17. 14:25
 5/9 anonim válasza:

Ha én 48 éves leszek, barátságot el tudsz képzelni velem? :)


1-es és 3-as hölgy válaszoló voltam.

2022. febr. 17. 14:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Írj privátban magadról, ha gondolod.
2022. febr. 17. 15:21
 7/9 anonim válasza:
Ahogy észlelem az 5-ös válaszoló a fél gyakoris népével már legalább megismerkedett.
2022. febr. 17. 15:25
 8/9 anonim válasza:

Írj:)

23/L

2022. febr. 17. 17:24
 9/9 anonim válasza:

Írhatsz ha szeretnél.:)

L

2022. febr. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!