Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Kinek lenne kedve...

Lányok! Kinek lenne kedve ismerkedni(Győr)? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden rólam: 16éves vagyok, hobbim a motorozás illetve gitározás kezdő szinten. Szeretek főzni s beszélgetni bármiről. Tartós kapcsolatot szeretnék egy Győri lánnyal. (Tolna megyei vagyok) privátban szívesen leírom miért pont Győrbe valósi lánnyal szeretnék kapcsolatot. Az utazás nem gond, sűrűn el tudok oda járni. Ha szeretnél ismerkedni írj bátran.



2022. febr. 15. 19:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sőt, nem is, pár óra különbséggel, erre mondtam, hogy ne görcsölj rá ennyire.
2022. febr. 16. 15:25
 12/13 anonim válasza:
Nem lesz győri csajod! Írtam már! Meg Tolnában se tudsz tolni senkit nem h Győrbe. Zöldfülű autószerelő kent nem leszel tulfizetve, ne nagyképűsködjél! Felesleges kiirni többször a kérdést! Kistöki! Kicsi vagy még Gyakoris Gyerek!
2022. febr. 16. 16:08
 13/13 anonim válasza:
Remélem ti ott nem tekeritek vissza a kilométer órát apával, mert én akkor oda nem viszek autót.
2022. febr. 20. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!