Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg kamaszként hol tudnék...

Meleg kamaszként hol tudnék korombeliekkel (17-21) ismerkedni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Ahogy látom itt főleg alkalmit keresnek az emberek, ami elég távol áll tőlem, illetve 17 évesen a szórakozóhelyek és a társkereső oldalak sem játszanak (a koromról pedig nem akarnék hazudni).

Futó kalandok helyett rendes kapcsolatra vágynék olyannal, akivel lehet beszélgetni és mellettem van.

Van esélyem hozzám hasonló embert találni, vagy inkább ne stresszeljek rá, és lesz ami lesz?


17/f



2022. febr. 7. 23:40
 1/8 anonim válasza:
inkább ne stresszelj rá, és lesz ami lesz
2022. febr. 7. 23:53
 2/8 anonim válasza:
Kint a hidegbe.
2022. febr. 8. 00:05
 3/8 anonim válasza:

Pl itt velem kedves kérdező

Írtam neked

2022. febr. 8. 09:41
 4/8 anonim válasza:

Jó kérdés, én is erre lennék főként kíváncsi! De sajnos nem egyszerű...

19/p

2022. febr. 8. 11:41
 5/8 anonim válasza:

melegvagyok.hu

Szimpozion Egyesület - keress rá.


De százával vannak korodbeliek, ha jól körülnézel.

Nekem a 15-18 évesek a kedvenc korosztály már 30 éve ;)

2022. febr. 8. 19:32
 6/8 anonim válasza:

Nekem írhatnak 16-23 évesek!


Én 20 vagyok. Fiú

2022. febr. 8. 19:42
 7/8 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ilyen kérdésekkel kell szembe nézned

:(

A társaságtól függ, higy mennyire elfogadoak,az meg a szerencsetol kicsit. Van egy meleg osztálytársam, igazából nem beszélünk róla, de 100% és mindenki szereti.

Szerintem várd ki, jön minden, amit megirt neked a jövő,tetszik vagy nem. Szórakozóhelyek sztem klassz ötlet, ha figyeltek egymásra barátokkal ill én a tarskeresotol sem félnék, majdnem 18 vagy,vagy x hónap és várd ki. Online körökben próbálkozz

2022. febr. 9. 18:07
 8/8 anonim válasza:

Online vigyázz, nagyon sok a kamus, na meg a 40+.


Rendes kapcsolatra sokan vágyunk, csak hát ahhoz kompatibilis partnert találni a legnehezebb. Neten hatványozottan igaz.


Legtöbben csak alkalmiznak, romantikára, összebújásra és hasonlókra a többség nem vevő.


22f/a

2022. febr. 13. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!