Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bűn ronda pasi keresi a foltját?

Bűn ronda pasi keresi a foltját?

Figyelt kérdés
Van munkám,lakásom,pénzem...tejbe vajba fürösztelek majd...jelentkezz kincsem.

#csúnya #csunya csaj
2022. febr. 6. 13:10
 1/10 A kérdező kommentje:
every jack gets his jill
2022. febr. 6. 13:13
 2/10 anonim válasza:
Nekem nem a külső szavazza meg egy nőben, hogy mit diktál. Hanem a belső, csak most mindkét fél részéről nincs ráismerése. Szerintem mindegy, hogy néz ki valaki. Van aki válogatón áll a dolgokhoz, vannak akik még mindig megelégednek a saját elvárásaikkal. Én úgy tartom, valaki akkor talál valakit, ha magára talál benne. Persze ez ritka.
2022. febr. 6. 13:21
 3/10 anonim válasza:
Nyilván a hozzád illő bűnronda nőknek esélyük sincs.
2022. febr. 6. 13:30
 4/10 anonim válasza:

A legtobb, komolyabb no ezeket keresi elsosorban a parjaban. Biztositson egy biztonsagos kornyezetet, anyagi, megelhetesi korulmenyeket illetoen.


Talan ez a legfontosabb egy nonek egy ferfiban, ha komoly kapcsolatot akar. Ezekert sokan meg kepesek engedni magukbol.


A tobbi mar reszletkerdes, hogy hogy nezel ki, milyen stilusod van. Az mar annyira nem fontos.


Rengeteg bun ronda ferfi elvezi az eletet mar a 3. bombazo novel.


Nem a kulso a fontos, hanem hogy milyen potencial van benned, mit tudsz biztositani a nonek.


Az hogy bunko vagy vagy kedves vagy vagy barmi, az nem szukseges.


Csak tedd ki magad Tinderre, menjel talalkozokra meg ilyenek. Tudod mennyi 30 - 40 koruli no keresi az ilyet?

2022. febr. 6. 13:43
 5/10 A kérdező kommentje:
ma 13:43 Nekem eddig nem volt szerencsém ilyen hölgyekkel.
2022. febr. 6. 14:57
 6/10 A kérdező kommentje:
1 csajon kivul senkinek sem kelettem eddig,az is megcsalt.
2022. febr. 6. 14:57
 7/10 anonim válasza:
Ha bűn ronda vagy,hogy szexelnek veled?
2022. febr. 6. 15:34
 8/10 anonim válasza:
A fogalmazásod alapján, nem hiszem hogy a külsőd miatt nem keresnek a nők.
2022. febr. 6. 15:41
 9/10 anonim válasza:
Ez csak a matekon múlik. Ha egy bankszámla/befektetési számla egyenleget belüldenél biztos lenne jelentkező.
2022. febr. 6. 15:54
 10/10 anonim válasza:
Csak most náciztál le egy olyan embert aki elmondta a véleményét a beteges világodról :)
2022. febr. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!