Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volna itt egy intelligens,...

Volna itt egy intelligens, BDSM felé érdeklődő lány, aki beszélgetne?

Figyelt kérdés
Privátban.
2022. febr. 3. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Esélytelen
2022. febr. 3. 20:54
 2/3 anonim válasza:
Sose értettem, hogy aki BDSM fétises, az hogy tehet fel itt ilyen jellegű kérdést itt. Hisz ennek pont az alapelve a bizalom, és még egy SMPixie jellegű oldal is jobb és több teret ad az emberek megismerésére és a bizalom kialakítására, mintsem itt egy anoním ember kérdése.
2022. febr. 4. 12:17
 3/3 anonim válasza:

#2

Én is tettem már fel hasonló jelleggű kérdést is.

A gondolat nem az volt, hogy na akkor holnap tala és kikötözősdi. Hanem legalább beszélgetés, ha úgy alakul akkor kölcsönös szimpátia után másik platform, még több beszélgetés, találkozás, és majd szépen lassan. Persze én kapcsolatot akartam volna első sorban vagy barátkozni ilyen lánnyal, nővel. Nem pedig csak szex. Csak amiatt írtam bele, hogy ha oda kerülünk akkor passzoljunk.

Remélem kicsit érthetőbb neked így a dolog. Persze amúgy nem ez alapján keresek párt, csak akkor egyszer rápróbáltam, hogy hátha...

2022. febr. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!