Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki ismerkedni? 21...

Lányok, valaki ismerkedni? 21 éves, magas, sportos alkatú, helyesnek mondott srác vagyok.

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 16:21
 1/8 anonim válasza:
Szia. Szerintem ez nem gykra való.. inkább menj tarsasagba,emberek köze és nem úgy ertelmezel egy sziat ahogy te szeretned hanem ahogyan látod közben az arckifejezest,arcot is tarsitasz hozza h orul neked vagy sem. Mondjuk ez egyéni válasz. Sok sikert
2022. jan. 29. 17:00
 2/8 anonim válasza:
Miért ezt a felületet választottad ismerkedéshez? :)
2022. febr. 22. 15:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, régóta követem az oldalt, és gondoltam miért ne, ha már lett ilyen kategória is.
2022. febr. 22. 15:59
 4/8 anonim válasza:

Próbálkozz azért személyesen is ismerkedni, ilyen megjelenéssel csak összejön;D

Egyébként pedig, a helyesség/szépség relatív. Rám is mondták már, hogy szép vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki úgyis gondolja:D

2022. márc. 1. 14:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Személyesen nem annyira szeretek, valahogy az nem én vagyok, hogy random odamenjek valakihez.
2022. márc. 1. 15:53
 6/8 anonim válasza:

Ezt is meg lehet érteni végülis. Én is sokkal nyíltabb vagyok az interneten, mint a valóságban😅

4-es voltam

2022. márc. 1. 16:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Velem nem is az lenne a gond, hogy nem lennék élőben nyílt, csak azt olyan cikinek érzem hogy random leszólítsak valakit.
2022. márc. 1. 16:26
 8/8 anonim válasza:

Nem hinném, hogy ciki lenne, hiszen úgy ismerkednek az emberek. Bár én nem tudhatom, lányként sosem szólítottam még le senkit.

Lényeg a lényeg, neten is bármi összejöhet, úgyhogy sok sikert

2022. márc. 1. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!