Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges ismerkedni Miskolco...

Labi89 kérdése:

Lehetséges ismerkedni Miskolcon? 33F

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kicsit magamról


Két hete érkeztem haza Angliából 9 év után és itt is szeretnék maradni a testvéreim miatt. Mivel bizonyos téren egyedül vagyok, így szeretnék ismerkedni Miskolcon és környékén.


Nem mondanám, hogy tökéletes vagyok, viszont baj sem sok van velem. Ezalatt gondolok a kinézetre és az életvitelre.


Magasságom 169cm, súlyom pedig 66kg. Hajam általában nincs, kisebb arc szőrzet viszont van, de ez az igényesebb fajta. A szemem színe zöldes kék.


Szeretek gitározni, barkácsolni és a folyamatos tanulást sem vetem meg.


Igazából itt nehéz mindent elmondani magamról, így tehát ha többet szeretnél tudni rólam, akkor nyugodtan írj.


Köszönöm, hogy elolvastad.



#ismerkedés #kapcsolat #társkeresés #partner #Miskolci partner #Miskolci férfi keres
2022. jan. 28. 12:04
 1/5 anonim válasza:
Miskolc az nem egy gettó környék?
2022. jan. 28. 23:34
 2/5 elistvan válasza:
Az előzőnek írom: Nem. Miért mindenki ezt próbálja elhitetni. A kérdéshez visszakanyarodva. Nem is tudom, ma már mi az a hely ahol lehetne ismerkedni? Valami randiappot próbáltál esetleg?
2022. jan. 29. 11:05
 3/5 elistvan válasza:
Előző vagyok: Ami még eszembe jutott, mivel gitározni barkácsolni szeretsz, nincs esetleg valami ilyen hely ahol az azonos érdeklődési körű emberek összejönnek? Akár offline, akár online? Mert akkor legalább már az első randin is lehet min beszélgetni ha találsz valakit, és netán kifogynátok a témából. Ilyen facebook csoportok? Fontos a közös érdeklődési kör. Hidd el nekem! Ha tanulni is szeretsz akkor mondjuk valamilyen tanfolyamra beiratkohatsz amit a közeli művház szervez és hátha ott akadna valaki.
2022. jan. 29. 11:08
 4/5 anonim válasza:
A lehetőség adott.
2022. jan. 30. 22:57
 5/5 anonim válasza:
Van az Elittárs az fizetős vip és nem lehet lemondani.
2022. febr. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!