Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek kedve ismerkedni?

Valakinek kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy 18 éves vagyok, lány, jelenleg végzős, ha pedig minden jól alakul, ősszel már egyetemen fogok tanulni. Személyiségileg eléggé összetett vagyok, nem mondom azt, hogy nehéz velem, viszont eléggé impulzív tudok lenni, legyen szó bármiről.

Már egy ideje nem vagyok kapcsolatban, viszont egyre inkább úgy érzem, hogy itt kellene adnom neki egy esélyt, full anonimban, mielőtt társkereső oldalra tévednék.


Amit szeretnék kérni;

Olyanok írjanak, akik korban nem nagyon állnak messze tőlem, ha feltétlen mondanom kellene 2 számot, akkor min 17 és max 23, de persze ez sem szentírás.

171cm körül vagyok, így örülnék, ha magasabb lennél nálam.

Kinézetre még annyit mondanék, hogy legyél igényes, magabiztos, legyen tartásod. Magamat vonzónak, karizmatikusnak tartom, ahogy sokaktól is ilyen visszajelzéseket kapok, úgy gondolom, mindenkinek lehetnek elvárásai, az hogy a határt hol szabja meg, az csakis rá vonatkozik és ő felel a következményekért.


Szép estét kívánok mindenkinek!


2022. jan. 22. 23:12
 1/8 anonim válasza:
Azt leírnád, hogy melyik országrész "játszik"?
2022. jan. 22. 23:27
 2/8 anonim válasza:

"így örülnék, ha magasabb lennél nálam"


a lányok minden méretben jók a fiúknak, nah persze fordítva nem így van

2022. jan. 23. 00:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze^^ Nekem leginkább Budapest megoldható, esetleg észak-dunántúl, ahová szoktam járni
2022. jan. 23. 00:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve kedves 2es, azért a férfiak körében is nagy azoknak az aránya, akiknek kellemetlen, ha egy nő magasabb náluk. Ahogy nálunk is vannak olyanok, akiknek a magasság cseppet sem fontos, nekem igen, ezzel pedig nincsen gond
2022. jan. 23. 00:08
 5/8 anonim válasza:
Tetszik, hogy határozott vagy. De nem írók, mert öreg vagyok (29f :) )
2022. jan. 23. 05:39
 6/8 anonim válasza:
Helló
2022. jan. 23. 07:18
 7/8 anonim válasza:

Annyira határozott vagy, hogy már nem is merek írni.

Mondjuk azt szeretem, ha egy lány dominál a kapcsolatban, szóval...

2022. jan. 23. 13:08
 8/8 anonim válasza:
köszi hogy random leléptél, igazán határozott vagy
2022. jan. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!