Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valami otlet? Badoo-n ennyi...

Petya89 kérdése:

Valami otlet? Badoo-n ennyi kamu/bot profil lenne?

Figyelt kérdés

Pacsi. Szoval mint szinglikent fenn vagyok a Badoo-n. Egy dolgot nem ertek. Mitol lehet az,hogy tegyuk fel 20 nőre rairok abbol kb 16 megnez,de valaszra se meltat...kamu profil lehet vagy ennyire nagy az igenyuk?...van,hogy egy alap csajra is rairok...aki tipikus nem az a modell alkat. De meg o se kepes visszairni...hogy van ez...en mar nem ertem,hogy megy ez....


Pedig nem vagyok egy ronda srac..magas is vagyok,sportos. Stb..


2022. jan. 20. 03:32
 1/2 Noren1989 válasza:
Nem vagy nekik szimpi, bàstya/egopolírért van fenn, akire ràírsz.
2022. jan. 20. 07:20
 2/2 anonim válasza:
A badoon nagyon sok a kamu bot ahogy te irtad,az oldal muködtetöje csinálja gondolom a sok kamu profilt hogy legyen töb látogató,voltam fent én is de mikor jött pár jelölés akkor elöfizettem persze hogy lássam ki jelölt és mikor nyitotta akkor egy csomó német prosti profilját dobta,szóval kamu a töbség
2022. jan. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!