Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve ismerkedni pumáknak?

Van kedve ismerkedni pumáknak?

Figyelt kérdés

Keresem életem szerelmét, igaz társamat.

Rólam: 26 év, 186 és 19 centi, sportolok. Tenisz, úszás, vízilabda.

Hűséges vagyok és odaadó minden téren, tudom mire van szüksége egy nőnek és én megadom.

Rólad: 45+, fővárosi és vidéki ház, nyaraló, német prémium márkák, 7 számjegyű havi bevétel.


Számomra a szeretet a fontos és a belső értékek. A kor csak egy szám és a külsőnél is fontosabb, hogy mi van belül. :3



2022. jan. 10. 19:01
1 2
 11/20 anonim válasza:

Fogalmad sincs mire van szüksége egy nőnek és a 19 centiden kivül te semmit nem tudsz a kapcsolatba tenni. Szórod apénzt, de eszetlenül, majomkodsz itt a tenisszel, felvágasz az úszással és örülsz magadnak, hogy tudsz a vízben is labdázni. Nem tudom mivel etetnek, de jó nagyra nőttél , az ilyen nyulga pcsöket nem minden csaj szereti. 45+? Kb anyád lehetne. Vannak fiatalabbak is jó anyagi körülmények között, de igazad van, náluk semmi esélyed nincsen.


Remélem valaki lelocsol hidegvízzel és felébredsz az álmodból. Teljesen mindegy, hogy min mentél keresztül, ha jobb körülményeket akarsz, akkor dolgozz meg érte!!!!!!!!!!

2022. jan. 10. 21:48
 12/20 A kérdező kommentje:
írígy vagy te azért beszélsz ijeneket a szádal :(
2022. jan. 10. 21:53
 13/20 anonim válasza:

*ly *dd * irígy azért előtt vessző!! 8 szóban 4 hibád volt :D


Hogy akarsz így normális csajt? Még egy prosti sem fog veled összejönni. :D

2022. jan. 10. 22:02
 14/20 A kérdező kommentje:

persze mert ebe könyű belekötni. nem mindenki születet úri családba.

nem az a lényeg hogyan írok hanem mijen ember vagyok

mondom, a belső a fontos. ^^

2022. jan. 10. 22:05
 15/20 anonim válasza:
Ne bácsántok már a kérdezöt honan tudjátok nem e dixlexiás ö hüséges mai világban ritka a hüséges férfi mindenki mindenkit megcsal és hazudnak rola
2022. jan. 10. 22:12
 16/20 anonim válasza:
Puncson próbálj sugarmommyt szerezni
2022. jan. 10. 22:17
 17/20 A kérdező kommentje:
így van 15ös köszönöm szépen :3
2022. jan. 10. 22:21
 18/20 anonim válasza:
Baszki emberek.. Ezért van tele az oldal trollokkal. Ne dőljetek már be neki és ne írkáljatok a kérdés alá, inkább jelentsétek. 🤦‍♀️
2022. jan. 10. 23:07
 19/20 anonim válasza:
18-nál a pont. A Kérdező csak trollkodik. a Kérdés alatt helyesen itt, itt váalszokban pedig játsza magát... Troll vagy kérdező! Téynleg ennyire unatkozol?
2022. jan. 10. 23:10
 20/20 anonim válasza:
Jót nevettem a felhíváson. Troll?? Na és, trollkodjatok vissza:)
2022. jan. 11. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!