Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt ilyenek?

Vannak itt ilyenek?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan lányok, akik ilyen kis szolidak, csendesek, de amúgy kedvesek, nem túl befordulóak, elvontak? Remélem sikerült valamelyest érthetően leírnom, sajnos ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Valamiért nagyon vonzanak az ilyen típusú lányok, de nem sokkal találkoztam még élőben.


Elsősorban inkább felmérés jellegű a kérdés, de ha valaki szívesen ismerkedne akkor nyitott vagyok arra is, bár nem hiszem hog, sokan ismerkednének innen.


2022. jan. 7. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Nem értem amit leírtál, fogalmazd át inkább
Én pont ilyen vagyok
Én kb ilyen vagyok
Van ilyen ismerősöm
19 szavazat
 1/4 anonim válasza:
srác vagyok like, ha te is
2022. jan. 7. 07:35
 2/4 anonim válasza:
*A csendes szolid lány elkezdi olvasni a kérdést... Elér addig a pontig, hogy "ilyen kis szolidak" - miii?? hogy ééén? ILYEN KIS? Megsértődik és rányom arra, hogy inkább fogalmazd át"
2022. jan. 7. 08:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Xddd az lehet, de ez miért baj? Ez csak egy kötőszó a kis, nem kell ezen besértődni
2022. jan. 7. 08:52
 4/4 anonim válasza:
2-es ,Te csendes, szolid lány vagy?:)
2022. jan. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!