Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő ki aszex...

Van itt olyan nő ki aszex férfivel ismerkedne?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 16:06
 1/8 anonim válasza:
Szeretnél (saját) gyerekeket a jövőben? Képes vagy aktus létesítésre? Ha igen, akkor lehet esélyed. Ha nem, akkor közel 0.
2021. dec. 30. 16:38
 2/8 anonim válasza:

#1 Hülyeséget beszélsz. Itt vagyok pl. én, aszex lány, aki gyereket sem akar.

Szívesen írnék, kérdező, csak most pont olyan helyzetben vagyok, hogy egy darabig nem szeretnék kapcsolatot senkivel, korban meg fix nem illünk össze.

De egyébként léteznek aszex nők, csak ritka.

2021. dec. 30. 18:01
 3/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 30. 18:20
 4/8 A kérdező kommentje:
37
2021. dec. 30. 18:51
 5/8 anonim válasza:
Aszex férfit legfeljebb csak aszex nő akar maga mellé. Viszont az aszex nők jelentős része nem aszex férfival van együtt, mivel a férfiak nagy része megvan szex nélkül is. Emiatt nagyon kevés aszex-aszex kapcsolat van. Szóval kb. 0,001% esélyed van arra, hogy találj magad mellé egy aszex nőt. Nem aszexel meg ne is próbálkozz, nem fogja egy nő se bírni hosszú távon. Az aszexualitás mögött 95%-ban hormonális probléma áll. Nem gondolkoztál még azon, hogy utánajársz ennek és keresel rá kezelést? Csakis előnyöd származna abból, ha nem maradsz aszex.
2021. dec. 30. 18:54
 6/8 anonim válasza:
5, ostobaságokat írtál! Töményen.
2021. dec. 30. 18:56
 7/8 anonim válasza:
Aszex voltam 10 éven keresztül. A valóságot írtam le. Ismerek a mai napig kb. 25 aszex nőt, csak kettőjüknek van aszex párja. Az aszex férfiak nagyjából 90%-a egyedülálló, a maradék 10%-nak pedig a párja le tudott mondani a szexről. Legalábbis ez a látszat.
2021. dec. 31. 00:49
 8/8 anonim válasza:
Aszex egy spektrum. Attól hogy egy alkalommal volt valami nem azt jelenti, hogy vége a "kondíciónak". Hormonális meg egy bugyuta indok. Baker szép lenne, hogy férfiaknak tesztoszteron kell beléjük pumpálni, hogy vonzódjanak ->szexuálisan. Rengeteg más tünetei vannak, ha hormonális van valami, ami észre kell venni, mert nagyobb problémat okoz. Például agyi tumor veszélye, de kevés ember interszex ember van alapból.
2022. dec. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!