Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vékony lányok valaki ismerkedni?

Vékony lányok valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 23:13
 1/9 anonim válasza:
Hát szerintem egy normális lány se akar veled ismerkedni, ha az számít elsősorban, hogy vékony legyen. Már meg ne haragudj. :D
2021. dec. 29. 23:29
 2/9 anonim válasza:
Sosem értettem ezeket a válaszolókat akik egyből belekötnek ha valaki kiír valamit. Miért ne kereshetne vékony lányokat, ha a vékony lányok jönnek be neki.
2021. dec. 30. 07:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Énse értem föleg, h a duci lányokat keresös posztok alatt tolonganak.
2021. dec. 30. 08:08
 4/9 anonim válasza:
2# Végre egy értelmes ember. Kérdező, az ilyen zabszemseggűekkel ne foglalkozz. Mindenki olyan párt keres, amilyet akar. Egyszer élünk :)
2021. dec. 30. 09:23
 5/9 anonim válasza:
És mi van akkor ha vékony lányt keres? Szíve joga!
2021. dec. 30. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes itt mindenki keres mindenféle extrém nőt. Én egyszerűen vékonyat keresek és már köcsög vagyok....
2021. dec. 30. 16:10
 7/9 anonim válasza:
6# Igen, itt mindenféle perverzió elfogadott. Főleg ha egy nő írja ki, mert akkor megrohamozzák a kiéhezett csávók. Ne foglalkozz a képmutatókkal. Keress olyat, aki tetszik, én is azt teszem
2021. dec. 30. 16:43
 8/9 anonim válasza:
#2 ezzel főleg a kövér lányoknak van bajuk. Irigyek, ennyi. :D
2021. dec. 30. 17:17
 9/9 anonim válasza:
szerintem teljesen jogos elvárás nálam se jöhet szóba olyan lány aki nem vékony :D egyszerűen csak ők vonzanak, mással teljesen felesleges lenne ismerkednem, mert úgyse izgatna
2022. jan. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!